Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: Польський бізнес готовий інвестувати у столичну інфраструктуру та відновлення Києва

24 травня 2024 року, 16:15

У межах конференції «Europe-Poland-Ukraine: Cooperate Together», яка відбулася в Києві за участю представників міської влади та бізнесу, обговорили участь польських підприємців у відновленні економічного потенціалу України. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Із моменту підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Департаментом промисловості та розвитку підприємництва КМДА й Спілкою промисловців та роботодавців Польщі (ZPP) вже є значні результати. Вони якісно відображаються й на розширенні співпраці, й на зростанні експорту продукції столичних підприємств до сусідньої держави. Новим етапом нашої співпраці може стати участь польського бізнесу в межах державно-приватного партнерства у процесі відновлення та відбудови нашого міста. І, як ми бачимо, польські підприємці готові до довгострокових інвестицій у столицю. Це каже про довіру до того, що керівництво Києва робить і які ставить пріоритети. Чому важлива довіра інвесторів? Тому що це і створення робочих місць, і додаткові гроші до бюджету міста та країни», – сказав Валентин Мондриївський.

У межах домовленостей із польською стороною вже в листопаді цього року провідні підприємства столиці візьмуть участь у виставці-презентації, яка відбудеться у Варшаві, що відкриє додаткові можливості у просуванні українських товарів на ринки Польщі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]