Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко звернувся до уряду: Ліжок з киснем у столичних лікарнях заповнено понад 66 відсотків. А це вже – критерій «червоної» зони

28 жовтня 2021 року, 15:11

Ліжок з киснем у столичних лікарнях вже третій день поспіль заповнено понад 66 відсотків. А це вже – критерій «червоної» зони. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час термінового онлайн-брифінгу.

«Ситуація із розповсюдженням коронавірусу в столиці стрімко погіршується. Протягом останнього тижня в Києві – більше тисячі хворих щодоби. Та понад 30, а то й понад 40-50 смертей. Серед померлих – немало людей молодих. І навіть однорічна дитина. Збільшується і кількість госпіталізованих до лікарень столиці. Та пацієнтів, які потребують кисневої підтримки», – наголосив Віталій Кличко.

Він повідомив, що на сьогодні у місті до прийому хворих на коронавірус підготовлені понад 6 тисяч ліжок. Із них понад 90 відсотків у комунальних медзакладах забезпечені киснем. Також у столиці є майже 500 апаратів штучної вентиляції легень.

Заповненість ліжок на сьогодні складає майже 63 відсотки. А в окремих лікарнях – 99-100 відсотків.

«84 відсотки госпіталізованих потребують кисневої підтримки. Ліжок з киснем – вже третій день поспіль – заповнено понад 66 відсотків. А це вже – критерій «червоної» зони. Рішення про віднесення міста до «червоної» зони ухвалює Державна комісія з надзвичайних ситуацій. І ми звертаємося до уряду ухвалити таке рішення», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]