Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

Визначено переможців конкурсу проектів «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада»

16 березня 2018 року, 17:20

Визначено переможців міського конкурсу проектів «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада». Про це повідомили в управлінні з питань внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю Департаменту суспільних комунікацій.

На засіданні конкурсної комісії було підведено підсумки відкритого захисту пропозицій інститутів громадянського суспільства. Зокрема, Олександр Бродський запропонував членам комісії підтримати рішення про те, що у разі виникнення залишку коштів, пов’язаним із зменшенням суми кошторисів проектів під час їх коригування організатором Конкурсу, фінансування отримує наступний за рейтингом проект. Окрім того, якщо ІГС-переможець відмовиться від виконання проекту у зв’язку з неспроможністю його реалізації або з інших поважних причин, фінансування також може отримати наступний за рейтингом проект.

Більшість членів конкурсної комісії висловили думку, що в наступному році необхідно реалізувати впровадження електронного голосування. Це дасть змогу урахувати думки мешканців Києва, адже така велика кількість поданих проектних пропозицій є беззаперечним доказом того, що головна мета проведення конкурсу – активізація громадянського суспільства – досягнута.

Протягом всього періоду проведення відкритого захисту заслухано 122 проекти від 92-х організацій.

За підсумками рейтингового оцінювання пропозицій членами конкурсної комісії та відповідно до сум коштів, передбачених міською цільовою програмою «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2017-2019 роки», визначено проекти-переможці та розміри їх фінансування з міського бюджету.

Перелік переможців за посиланням.

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером:(044) 366-80-13