Версія для людей із вадами зору

Володимир Бондаренко провів онлайн зустріч із секретарем міської ради Вільнюса Сімонасом Гірдзіяускасом

12 квітня 2021 року, 15:13

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко провів сьогодні, 12 квітня, онлайн зустріч із секретарем міської ради Вільнюса Сімонасом Гірдзіяускасом.

Володимир Бондаренко зазначив, що у 2021 році виповнюється 30 років дружби між Вільнюсом і Києвом.

«Я сподіваюся, що ця зустріч стане ще одним підтвердженням не тільки ефективної співпраці між Вільнюсом і Києвом, але й Литвою та Україною в цілому. Цьогоріч виповнюється рівно 30 років дружби між нашими містами. Для нашої країни важливим є розвиток партнерських відносин з Литвою в контексті євроінтеграційних цілей нашої країни, і подальший плідний розвиток побратимських відносин між нашими містами», – підкреслив він.

Заступник міського голови розповів про особливості роботи Київської міської ради і запропонував ввести систему постійного обміну досвідом депутатів, членів постійних комісій міських рад Вільнюса і Києва з актуальних питань.

«У зв’язку із ситуацією у світі, на жаль, наші зустрічі проходять саме в онлайн форматі, але сподіваюся після нормалізації становища у країні вони перейдуть у формат обміну делегаціями. І як перший захід – запрошую вас на відкриття оновленого Литовського скверу в Києві, яке пройде в травні під час святкування Дня Європи в Україні», – зазначив Володимир Бондаренко. 

Довідково.

Київ і Вільнюс підписали Договір про співпрацю та розвиток дружніх і ділових зв’язків 21 червня 1991 року. 12 грудня 2016 року за участю президента Литви Далі Грібаускайте відбулося відкриття Литовського скверу біля Софійської площі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua