Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Володимир Бондаренко: Сьогодні молодь демонструє усвідомлення відповідальності за майбутню долю української держави

26 травня 2023 року, 15:10

У сесійній залі Київської міської раді сьогодні, 26 травня, пройшла III Молодіжна модель Парламентської асамблеї НАТО, в якій взяли участь студенти понад 40 вищих навчальних закладів України. 

У заході взяли участь: мер Києва Віталій Кличко, заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, директорка Центру документації та інформації НАТО Вінетта Кляйне, голова постійної делегації України у Парламентській Асамблеї НАТО (2018-2019 роки) Оксана Юринець, іноземні дипломати. 

За словами Володимира Бондаренка, у 1997 році було підписано Основоположний акт росія – НАТО, проте стабільність та колективна безпека були грубо порушені російською федерацією спочатку у 2014 році, а потім остаточно зруйнована у 2022 році.

«Це насправді свідчить про те, що будь-який договір з російською федерацією вартує менше, ніж папір, на якому він був підписаний. Зараз це виклик не тільки для України, а й для світу. Для Північноатлантичного альянсу теж постає питання, яка перспектива відносин сьогодні з путінською росією. Ми також маємо розуміти, що формула колективної безпеки безсумнівно для України лежить не в нейтральному статусі. З 2002 року діє Міжпарламентська рада Україна – НАТО. Ми розуміємо, що шлях до членства в Альянсі – це шлях системних та глибоких реформ не тільки в оборонній сфері, але і в інших сферах суспільного життя», – зазначив Володимир Бондаренко.

Він наголосив, що в оборонній сфері Україна вже продемонструвала достатньо свою міць, але глибокі реформи – це не тільки потреба для набуття членства в будь-якій з організацій, це наша умова для виживання.

«Саме молоде покоління усвідомлює, в якій країні воно хоче жити, якою має бути ця країна, якими мають бути рівень життя, політична система, економіка, рівень прав та свобод, а також їхні можливі обмеження, баланс гілок влади або візуалізація поняття «справедливість». Сьогодні молодь демонструє усвідомлення відповідальності за майбутню долю української держави», – додав Володимир Бондаренко.

Нагадаємо, що мер Києва Віталій Кличко виступив та привітав  учасників молодіжної панелі Парламентської асамблеї НАТО.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]