Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Володимир Бондаренко: Волонтерський рух на території столиці найпотужніший з-поміж інших регіонів України

25 березня 2022 року, 13:47

Волонтерський рух на території столиці станом на сьогодні  найпотужніший з-поміж інших регіонів України. Про це сьогодні, 25 березня, заявив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко в етері телеканалу «Київ».

«Станом на сьогодні місто продовжує працювати разом із волонтерськими організаціями у сфері гуманітарного забезпечення киян. Волонтерські хаби та центри, які наразі є у столиці, повністю верифіковані. І наразі, під час воєнного стану, місто виступає не тільки партнером, а й певним верифікатором волонтерських рухів із метою всебічної підтримки кожного, хто цього потребує у столиці. Всі об’єдналися та працюють як єдиний механізм для підтримки життєдіяльності міста, збереження його культурної спадщини та підвищення обороноздатності столиці», – зазначив Володимир Бондаренко.

Він подякував кожній волонтерській організації, яка працює на території міста, та закликав долучатись до волонтерських рухів й надавати допомогу нашим співгромадянам.

Володимир Бондаренко додав, що міська влада підтримує киян у воєнний час. Постраждалі мешканці міста та тимчасові переселенці отримують допомогу також через Гуманітарний штаб Києва, створений за ініціативою Київського міського голови Віталія Кличка.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]