Версія для людей із вадами зору

Володимир Бондаренко: «Вже за перший тиждень роботи онлайн-сервіс «Бюро знахідок» довів свою актуальність»

01 лютого 2017 року, 14:36

Тільки за перший тиждень роботи онлайн-сервісу «Бюро знахідок», через Контактний центр міста Києва 1551 операторами зареєстровано понад 30 оголошень від столичних мешканців про знайдені або загублені речі. Про це повідомив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко.

«Кияни переважно зверталися щодо загублених документів, таких як: «Картка киянина», паспорт, водійські та пенсійні посвідчення тощо. Окрім того, надходили дзвінки стосовно загубленого гаманця, мобільного телефону та обручки», – зазначив Володимир Бондаренко.

У межах співпраці комунальної установи «Контактний центр міста Києва» з громадською організацією «LuckFind», оператори 1551 приймають дзвінки від осіб, які бажають повернути власнику знайдену річ, а також від тих, хто щось загубив. Після цього здійснюється перевірка наданої інформації серед попередніх оголошень. Якщо інформація збігається, осіб координують між собою. У разі відсутності співпадінь, оператори реєструють оголошення в програмно-апаратному комплексі «Контактний центр міста Києва» та в базі даних громадської організації «LuckFind». Передачу загублених або знайдених речей особи здійснюють самостійно.

«Сьогодні ми бачимо, що вже за перший тиждень спільної роботи Контакт-центру та онлайн-сервісу «Бюро знахідок», ми отримали достатньо значну кількість звернень. Це значить, що сервіс може стати ефективним інструментом  для пошуку, адже, чим більше людей повідомлятимуть про загублені або знайдені речі, тим більше шансів знайти втрачене», – зауважив Володимир Бондаренко.

Нагадаємо, що презентація сервісу «Бюро знахідок» відбулася під час інспекції Київського міського голови Віталія Кличка в Контактному центрі міста Києва.

 

Довідково.

Повідомлення про знайдені або загублені речі можна залишити, зателефонувавши за номерами 15-51 (зі стаціонарного), (044) 205-73-37 (із мобільного). При цьому необхідно лише надати стислу інформацію про загублену чи знайдену річ і свої контакти для зворотного зв’язку.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua