Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Володимир Бондаренко закликав долучатись до громадських ініціатив та подавати проєкти Громадського бюджету до 14 лютого поточного року

24 січня 2022 року, 17:15

У Києві триває подача проєктів Громадського бюджету, які будуть реалізовані у наступному році. Подавати проєкти можна до 14 лютого 2022 року.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, прогнозований обсяг фінансування проєктів Громадського бюджету у 2023 році становить 220 млн грн.

«Представники територіальної громади можуть подавати проєкти до Громадського бюджету у двох категоріях: великі та малі проєкти. Вартість малих проєктів становить від 100 до 999 тис. грн, великих – від одного до трьох млн грн. На реалізацію малих проєктів спрямують 132 млн грн виділених коштів, на великі – 88 млн грн. Відсоток обов’язкового резерву в кошторисі проєктів становить 10%. Рейтинг, за яким визначаються проєкти-переможці, запроваджується для кожної з категорій. Тобто залежно від кошторису проєкту буде визначатись кількість голосів для перемоги – чим більша сума на реалізацію проєктів, тим більше потрібно буде набрати голосів. Одна особа може подати до п’яти проєктів. Громадський бюджет вже сьомий рік поспіль є ефективним інструментом, який дає можливість громадянам брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету за допомогою реалізації актуальних проєктів, які спрямовані на розвиток Києва», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що проєкти, які підтримають кияни шляхом електронного голосування будуть реалізовані містом під контролем команд проєктів, Громадської бюджетної комісії та киян.

Подати проєкт Громадського бюджету на наступний рік можна до 14 лютого 2022 року за посиланням.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]