Версія для людей із вадами зору

Володимир Прокопів очолить партію «Європейська Солідарність» у Києві

29 липня 2019 року

Володимир Прокопів очолить партію «Європейська Солідарність» у Києві

Заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів написав заяву про припинення повноважень. Оскільки прийняв рішення очолити партію «Європейська Солідарність» у Києві.

«Сьогодні я прийняв рішення, що поведу команду «Європейської Солідарності» до столичного парламенту. Рішення очолити партію ЄС у Києві робить неможливою мою подальшу роботу на посаді секретаря Київради. Коли депутати мене обирали, я пообіцяв, що не буду віддавати перевагу жодній партії. Свої обіцянки я завжди виконую», - зазначив Володимир Прокопів.

Він наголосив, що фракція «Солідарність» у Київраді й надалі працюватиме злагоджено та ефективно на користь міста.

Володимир Прокопів залишається депутатом Київської міської ради і продовжуватиме розвивати столицю.

«За останні роки у Києві відбулося багато позитивних змін. Ми відкрили доступ до пленарних засідань Київради, запровадили онлайн трансляцію комісій, повністю модернізували перший поверх мерії, що дало змогу більш ефективно реагувати на звернення громадян. Започаткували сервіс електронних петицій та Громадського бюджету. Я буду і надалі працювати на користь міста»,  – додав Прокопів.

Володимир Прокопів у жовтні 2015 року удруге став депутатом Київської міської ради VIII скликання. На посаді заступника міського голови — секретаря Київради перебував із грудня 2015 року.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua