Версія для людей із вадами зору

Володимир Слончак: «Місто покращує ефективність управління комунальним майном»

28 грудня 2019 року, 14:15

Цьогоріч до бюджету міста від орендної плати комунального майна надійшло майже 100 мільйонів гривень, що становить 108% від запланованих надходжень. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак.

«Цьогоріч ми виконали планові показники і сподіваємося наступного, 2020 року, збільшити надходження. Адже в Києві вперше було запущено онлайн-мапу об’єктів комунальної форми власності, що дозволяє потенційним орендарям максимально швидко і зручно знайти собі потрібне приміщення онлайн, навіть зі смартфону. А місту – ефективно і швидко ним управляти», – повідомив Володимир Слончак.

Зазначимо, що у 2019 році Київ уперше потрапив до трійки найактивніших міст-користувачів системи ProZorro.Продажі, провівши 34 аукціони. Традиційно рейтинг враховував 4 напрями, за якими муніципалітети працюють в системі ProZorro.Продажі: мала приватизація, оренда нерухомості, продаж майна та оренда тимчасових торгових місць.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua