Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Вячеслав Непоп: «Перед входом у зоопарк заплановано встановлення скульптури жирафа висотою із п’ятиповерховий будинок»

15 листопада 2018 року, 10:07

Скульптуру жирафа висотою 15 м (приблизно, як п’ятиповерховий будинок) планують встановити перед новим входом у Київський зоопарк на розі проспекту Перемоги та вулиці Зоологічної. Монтаж скульптури розпочнеться у листопаді 2018 року у рамках робіт із реконструкції зоопарку.

Кольорові рішення скульптури виконані за мотивами робіт французької художниці українського походження Соні Делоне (1885-1979). У своїх роботах Соня Делоне любила використовувати яскраві кольори, стверджуючи, що вони нагадують їй «фарби дитинства, фарби України». Соня Делоне народилася на Полтавщині. Українська художниця стала першою жінкою, чия персональна виставка відкрилася у Луврі.

«Фігура жирафа має всі шанси стати одним із популярних символів не тільки Київського зоопарку, але й міста», – вважає заступник голови Київської міської державної адміністрації Вячеслав Непоп.

На засіданні художньої ради було надано рекомендації з удосконалення жанрової міської скульптури, які будуть враховані до початку монтажних робіт. Окрім того, під час реконструкції зоопарку заплановано реставрувати скульптурні композиції «Зубр» та «Леви», які нині перебувають в аварійному стані.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]