Версія для людей із вадами зору

В’їзд великогабаритного транспорту до столиці буде обмежено з 07:00 ранку вівторка, 7 лютого

07 лютого 2017 року, 1:20

В’їзд великогабаритного транспорту до столиці буде обмежено з 07:00 ранку вівторка, 7 лютого 2017 року. Таке рішення було прийняте міською владою, аби не створювати додаткових перешкод для роботи снігоприбиральної техніки на автошляхах столиці. Про це повідомили в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій  КМДА.

Нагадаємо, що, враховуючи складні погодні умови та снігопад у столиці, комунальні служби працюють цілодобово. Щоб забезпечити на ранок проїзний стан доріг у місті, комунальні служби продовжують розчищати вулиці та дороги від снігу в ніч на 7 лютого. У зв’язку з цим закликаємо водіїв не паркувати приватні автівки на узбіччях доріг і в заборонених для цього місцях, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки. Нагадуємо, що автомобілі, які заважатимуть розчищати дороги міста від снігу, будуть евакуйовані.

Міська влада також звертається до водіїв із проханням не користуватися власним авто під час снігопаду та віддавати, за можливості, перевагу громадському транспорту. Це необхідно для якісного, своєчасного прибирання снігу в умовах снігопаду, значно прискорить роботу комунальних служб і дозволить уникнути виникнення заторів на дорогах.

Якщо ж уникнути поїздки власним авто не можливо, Управління з питань надзвичайних ситуацій  КМДА закликає водіїв бути уважними та обережними на автошляхах столиці та дотримуватися наступних рекомендацій:

- за можливості, користуватися громадським транспортом;

- при наближенні до пішохідних переходів та місць розташування дитячих установ знижувати швидкість до мінімуму;

- дотримуватися безпечної дистанції та швидкості руху;

- пересуватися з увімкненими габаритними вогнями чи протитуманними ліхтарями;

- з особливою обережністю рухатися мостами та естакадами;

- намагатися уникати ризикованих маневрів;

- утримуватися від подорожей на далекі відстані.

Пішоходам рекомендується рухатись тротуарами з обережністю, переходити дорогу тільки в установлених для цього місцях, бути обережними та обачливими. 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua