Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Як складати і подавати запити до органів влади та інших розпорядників інформації: 27 травня у Vcentri HUB проведуть семінар щодо доступу до публічної інформації

24 травня 2024 року, 13:54

27 травня в межах Тижня Відкритого Уряду для всіх охочих у Vcentri HUB: Шевченківський проведуть семінар «Запит на публічну інформацію – інструмент відкритості». 

Під час семінару учасники дізнаються, як складати і подавати запити до органів влади та інших розпорядників інформації; про особливості опрацювання запитів під час воєнного стану; за яких обставин розпорядник може відмовити в наданні інформації тощо.

Про подання запитів на доступ до публічної інформації розповість Олександра Щербина – начальниця відділу забезпечення доступу до публічної інформації Управління інформаційної політики та доступу до публічної інформації апарату КМДА, яке відповідає за організацію доступу до публічної інформації у столичній держадміністрації.

Нагадаємо, що Тиждень Відкритого Уряду покликаний розвивати демократію, підвищувати рівень відкритості державного управління та налагоджувати співпрацю між громадськістю й органами влади. І доступ до інформації, що є в розпорядженні органів влади, – важлива передумова розвитку демократичного суспільства.

Захід відбудеться в понеділок, 27 травня, о 17:00 у Vcentri HUB: Шевченківський за адресою: вул. Володимирська, 51-Б.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://forms.gle/JWZkxDe6JKE2EASV8.

Зауважимо, в разі оголошення повітряної тривоги найближче укриття біля Vcentri HUB: Шевченківський – станція метро «Золоті Ворота».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]