Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Яна Барінова: У Київському зоопарку запустили освітній проєкт із QR-кодами «Дізнайся більше»

01 вересня 2021 року, 17:08

У Київському зоопарку запустили новий освітній проєкт у рамках дитячої просвітницької діяльності «Дізнайся більше». Про це повідомила директорка Департаменту культури КМДА Яна Барінова.

«Одна із головних задач сучасного європейського зоопарку – екологічна просвіта населення. А для того, щоб робити це фахово, нам у допомогу стали кращі світові методики. Так, за допомогою власного смартфона усі охочі відтепер можуть дізнатися трішки більше про мешканців зоопарку, просто зчитавши QR-код поряд із вольєрами кожної тваринки», – розповіла Яна Барінова.

За її словами, на даному етапі програма знайомить відвідувачів із ареалом проживання, харчуванням, способом пересування, розмноженням та іншими особливостями життя тварин, надає дані з систематики та розповідає про вразливість виду, скорочення кількості тварин та причини цього небезпечного тренду.

Київський зоопарк

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]