Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Єдина ветеранська лінія» запрацювала в тестовому режимі: отримати консультацію можна за телефоном 0-800-505-217

09 квітня 2024 року, 12:52

У тестовому режимі запрацювала «Єдина ветеранська лінія», де ветерани війни, члени їхніх сімей та родини загиблих Захисників і Захисниць України можуть отримати безкоштовну консультацію та підтримку. Про це інформує Міністерство у справах ветеранів України.

«Єдина ветеранська лінія» безоплатна та працює щодня з 08:00 до 20:00. За телефоном 0-800-505-217 кваліфіковані фахівці надають консультацію з нагальних питань ветеранам і ветеранкам, членам їхніх сімей, а також родинам полеглих воїнів.

Сервіс запустили 20 березня командою Мінветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України в тестовому режимі.

За інформацією Мінветеранів, з початку запровадження роботи телефонної лінії оператори вже зареєстрували понад 700 звернень.

Найбільше звернень зафіксовано щодо правової допомоги, охорони здоров’я, фінансової допомоги, отримання статусів учасника бойових дій і особи з інвалідністю внаслідок війни, грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення, оформлення пільг для оплати житлово-комунальних послуг.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]