Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

З початку цьогорічного ремонтно-будівельного сезону облаштували 7 острівців безпеки – Володимир Гузема

19 травня 2020 року, 8:39

У столиці продовжують облаштовувати нові острівці безпеки. З початку цьогорічного ремонтно-будівельного сезону облаштували їх на 7 пішохідних переходах. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

«У першу чергу, острівці безпеки влаштовуємо поблизу навчальних закладів. Так, неподалік школи на вулиці Джона Маккейна, що у Печерському районі, збудували два острівці. Ще три з’явилось у Дніпровському районі на проспекті Миру», – повідомив в. о. генерального директора КК «Київавтодор» Володимир Гузема.

На Подолі острівець облаштували на пішохідному переході на вулиці Набережно-Хрещатицькій.

У Деснянському районі на вулиці Градинській. На окремий стовпчик поближче до переходу помістили кнопку переключення фази світлофору, додав Володимир Гузема.

Паралельно дорожники наносять дорожну розмітку.

Робота із підвищення безпеки пішоходів триватиме і далі. Так, влітку у Голосіївському районі облаштують ще 5 острівців безпеки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]