Версія для людей із вадами зору

За місяць 33% тепломереж пройшли гідравлічні випробування

07 червня 2021 року, 13:33

Починаючи з 7 травня КП «Київтеплоенерго» провело гідравлічні випробування 33% тепломереж, які обслуговують 4,1 тис. будівель житлового та соціального фонду. Ідеться про 2695 житлових будинків, 69 лікарень, 251 навчальний заклад та 1098 відомств.

Випробування проходять поетапно, за затвердженим графіком, у кожній зоні теплоджерел (котелень, станцій теплопостачання, теплоелектроцентралей).

Станом на 7 червня на гідравлічну міцність випробували 51% тепломереж квартальних котелень і майже 30% магістральних тепломереж.

Наразі тривають випробування теплоджерел та мереж, які забезпечують теплом та гарячою водою споживачів на проспектах Перемоги та Науки, а також на вулицях Депутатській, Харченка, Полковій, Здолбунівській, Щусєва та інших. Повний перелік адрес, де у зв’язку з випробуваннями тимчасово відсутнє гаряче водопостачання, – доступний на сайті КП «Київтеплоенерго» (інформація оновлюється щотижня). Дізнатися терміни відновлення подачі гарячої води можна з оголошень на будинках, на сайті Центральної диспетчерської з питань ЖКГ або за номером телефону: 15-57 або (044) 500-1557 (з мобільного).

Випробування мереж на гідравлічну міцність – обов’язкова складова підготовки теплового обладнання до зимових навантажень згідно з Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду від 10.12.2008 № 620/378.

Щоб випробувати міцність та цілісність тепломережі, тиск води у трубопроводі піднімається на 25% і витримується протягом визначеного часу. Це дозволяє виявити «слабкі» місця трубопроводу і провести ремонтні роботи в міжопалювальний сезон.

КП «Київтеплоенерго» звертається з проханням до киян та гостей міста дотримуватися правил безпеки. Паркувати авто лише в дозволених місцях, не залишати їх уздовж охоронних зон тепломереж (щонайменше на відстані 3 м від трубопроводу). Не наближатися до місця, де помітили просідання ґрунту чи витік води, та відразу ж повідомити Центральну диспетчерську за номером 1557.

Нагадаємо, Київ забезпечує теплом одна з найбільших та найрозгалуженіших тепломереж у Європі. Її загальна довжина – 2,7 тис. км. Мережі були збудовані за радянських часів, відповідно, близько 80% мереж відпрацювали нормативний термін експлуатації. За останні 2 роки, після повернення теплопостачального комплексу в управління міста, замінено 270 км мереж в межах масштабної програми модернізації столичного енергокомплексу. Завдяки цьому аварійність тепломереж знизилась на 15%.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua