Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

За місяць роботи пілотного проекту «Лікар у Вашому домі» обстежено 1378 киян – Микола Поворозник

11 грудня 2017 року, 13:13

За місяць роботи пілотного проекту «Лікар у Вашому домі», що стартував 6 листопада 2017 року у Подільському районі столиці, медичні працівники мобільних бригад обстежили 1378 особи. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«З початку роботи проекту серед 1378 осіб, які виміряли артеріальний тиск, у 262 виявлено патологію, при визначенні індексу маси тіла – у 204 з 1378, при визначенні рівня цукру в крові – у 159 з 630, при визначенні рівня холестерину в крові – у 76 з 384. Окрім того, серед 392 мешканців, які перевірились на ВІЛ/СНІД, інфікованих не виявлено. Усім обстеженим, у яких знайдено відхилення від норми, надано рекомендації щодо здорового способу життя, харчування тощо. Пацієнтів, у яких показники вмісту холестерину та цукру в крові вище норми, спрямовано до медичних фахівців закладів охорони здоров᾽я за місцем реєстрації чи проживання», – наголошує заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Крім того, за його словами, до 161 особи здійснено виїзди мультидисциплінарних мобільних бригад, до яких входять медичні та соціальні працівники.

Нагадаємо, у рамках проекту «Лікар у Вашому домі» кияни мають можливість безкоштовно пройти медичні обстеження, експрес-тестування на неінфекційні захворювання, що проводиться мобільними бригадами медичних працівників, та отримати первинні консультації щодо стану свого здоров’я.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]