Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

За перші десять днів квіткову виставку «Мульт-ленд» на Співочому полі відвідали майже 10 тисяч киян та гостей міста

25 серпня 2020 року, 17:06

За перші десять днів квіткову виставку «Мульт-ленд» на Співочому полі відвідали майже 10 тисяч киян та гостей міста.

Квіткова виставка, яка розповідає про героїв улюблених мультфільмів, відкрилася 14 серпня. Вона складається з 10 головних історій, до яких веде центральна алея з фотозонами. Загалом для створення експозиції було висаджено майже 350 тисяч квітів. Використано різні інертні матеріали, зокрема, встановлено металеві каркаси, дерев’яні елементи, фанерні конструкції і навіть елементи з глини. 

«Нам бракує сьогодні позитивних новин, а квіти та мультфільми завжди піднімають настрій. Тож не дивно, що наш «Мульт-ленд» набирає популярності. Сподіваємося, що кожен знайде тут свого улюбленого героя», – зазначив в.о. генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Нагадаємо, що відвідати виставку «Мульт-ленд» можна щодня з 10:00 до 20:00 на Співочому полі Печерського ландшафтного парку (вул. Лаврська, 33). Триватиме вона до 13 вересня.

 

 

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]