Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

За розпорядженням НЕК «Укренерго» 24 жовтня у Києві почалися стабілізаційні відключення світла

24 жовтня 2022 року, 10:30

За розпорядженням НЕК «Укренерго», у Києві з 9:24 почалися стабілізаційні відключення світла.

ДТЕК «Київські електромережі» надає графік адрес.

У компанії нагадують, що всі споживачі електроенергії Києва розділені на 3 групи. Кожна буде відключатися в визначений проміжок часу. Введіть адресу в рядок пошуку, і зможете побачити час потенційного відключення електроенергії протягом дня та тижня.

Енергетики докладають усіх зусиль, щоб відключення тривали не більше 4 годин. Однак в окремих випадках через масштабність пошкоджень енергосистеми електропостачання може бути відсутнім більш тривалий час. Слідкуйте за оновленнями на сайті та сторінках у соцмережах ДТЕК «Київські електромережі». Зверніть увагу: можлива невелика похибка у часі в межах 30-40 хвилин для перепідключення електропостачання між групами.

Щоб отримувати інформацію щодо можливих відключень електроенергії у столиці, можна користуватися чат-ботом YASNO у Telegram. Налаштувавши його, мешканці можуть отримувати оперативні сповіщення у разі виникнення ризиків відключень та відповідних команд «Укренерго». Знайти чат-бот можна через пошук у Telegram, ввівши YASNO-online, або за посиланням: https://t.me/Yasnoonlinebot. 

Місто закликає мешканців максимально зменшити споживання електроенергії, особливо у пікові години навантаження на енергосистему.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]