Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

За системне невиконання робіт із підготовки будинків та обладнання до опалювального сезону будемо приймати рішення про звільнення – Петро Пантелеєв

08 жовтня 2020 року, 11:22

Наразі в Києві 98% будівель підготовлені до пуску тепла, однак в окремих випадках до якості роботи комунальних служб є зауваження. Міська житлово-комунальна інспекція перевірить готовність житлових будинків до опалювального сезону. Відповідне доручення дав заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час інспекції будинку на вулиці Смоленській, 5/1 у Солом’янському районі міста.

«Якщо інспектори зафіксують невиконання ключових робіт та безгосподарність на місцях – будемо проводити службові розслідування. Людей, які систематично не виконуватимуть свою роботу, а головне – ігноруватимуть звернення людей, будемо звільняти. Обладнання та інженерні мережі, стан будинків повинні бути такими, щоб безпечно та надійно пройти сезон опалення. Тут халатності немає місця», – сказав Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що в Києві різноманітний житлових фонд і є будинки старі, що потребують капітального ремонту.

«Але це ніяк не знімає з комунальних служб відповідальності за санітарний стан чи справність необхідного обладнання. Для цього треба регулярно спускатися в підвали або підніматися на дах, обстежувати трубопроводи тощо. Тут капіталовкладень не треба», – пояснив посадовець.

Сьогодні житлово-комунальна інспекція міста (Управління самоврядного контролю КМДА) отримала завдання перевірити будинки, де є скарги від людей, на предмет готовності до опалювального сезону та аварійних випадків.

Нагадаємо, що у вересні цього року інспекція здійснила понад 400 перевірок, за результатами яких виконавцям послуг направлено вимоги усунути порушення.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]