Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Застосунок Київ Цифровий оновив сервіс «Рух транспорту»

13 березня 2024 року, 16:48

Команда Київ Цифровий постійно удосконалює роботу застосунку та прислухається до 2,7 млн користувачів. На основі їхніх побажань у Цифровому додано фунікулер до розділу «Рух транспорту». Про це інформують у Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

Тепер користувачі бачитимуть на мапі станції фунікулера, зможуть дізнаватися розклад його роботи та вартість проїзду.

«Ми постійно працюємо над поліпшенням нашого сервісу та долучаємо нові функції, щоб користуватись застосунком стало інтуїтивно зрозуміло всім, незалежно від віку», – додала директорка Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Вікторія Іцкович.

В оновленні команда Київ Цифровий також додала мапу виходів зі станцій метро та наявність ліфтів для маломобільних груп населення.

Наразі ця інформація доступна щодо наступних станцій:

  • Голосіївська;
  • Васильківська;
  • Виставковий центр;
  • Іподром;
  • Теремки;
  • Червоний Хутір;
  • Святошин.

Тепер користувачі зможуть швидко орієнтуватися й планувати свої маршрути.

За три роки існування застосунку 160 тисяч користувачів звертались із пропозиціями покращень і нововведень у службу підтримки міста. Із цих звернень фахівці Київ Цифровий впровадили можливість переглядати маршрут і графік транспорту онлайн, безконтактно оплачувати проїзд у всіх видах муніципального транспорту. Крім того, замінили паперові квитки на електронні та запустили англомовну версію застосунку.

Нова версія Київ Цифровий вже доступна для безкоштовного завантаження на смартфонах з IOS та Android.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]