Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Затверджено переможця інвестиційного конкурсу на облаштування мотузкового парку в Дарницькому районі

02 липня 2019 року, 17:49

Затверджено переможця інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Облаштування мотузкового парку на території парку «Позняки» у Дарницькому районі». Згідно із розпорядженням КМДА № 1171, ним стало товариство з обмеженою відповідальністю «Активна Дарниця».

Переможця було визначено в червні на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури.

Як поінформували в Департаменті економіки та інвестицій, за умовами конкурсу, компанія-переможець інвестиційного конкурсу має облаштувати 400 м мотузкових маршрутів, встановити кілька тимчасових споруд, де розміщуватимуться тренерська та інвентарна кімнати, каси та вбиральні, зокрема, і для маломобільних груп населення. Також коштом інвестора здійснюватиметься благоустрій парку «Позняки» – встановлення в парку лав для відпочинку, урн і контейнерів для сміття. Монтаж усіх складових частин об’єкта інвестування здійснюватиметься без завдання шкоди території облаштування та природним об’єктам, розташованим на території парку «Позняки».

Департаменту економіки та інвестицій доручено укласти інвестиційний договір із переможцем конкурсу та замовником реалізації проекту – комунальним підприємством з утримання зелених насаджень Дарницького району.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]