Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Завдяки електронній демократії у Києві реалізовано понад 1200 громадських проєктів – Петро Оленич

07 грудня 2021 року, 19:06

У Києві реалізовано понад 1200 громадських проєктів завдяки електронній демократії. Про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник цифрової трансформації Києва (CDTO) та заступник голови КМДА Петро Оленич.

«Сьогодні Україна відзначає день місцевого самоврядування. Для міської влади е-демократія є одним із ключових векторів розвитку Києва», – написав Петро Оленич.

Він зазначив, що за весь час кияни подали понад 7 тисяч 700 проєктів до Громадського бюджету, реалізовано або в процесі – понад 1800.

Цього року в голосуванні взяла участь рекордна кількість містян – 276 793. Через міський застосунок «Київ Цифровий» віддали понад 100 тисяч голосів.

Також від жовтня 2015 року кияни подали майже 7 тисяч петицій, за які віддали понад 2,8 мільйона голосів.

«І це лише початок. Наступного року у киян з’явиться можливість подати петицію у застосунку «Київ Цифровий», – заявив Петро Оленич.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]