Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Завдяки сприятливим погодним умовам КК «Київавтодор» почала активні роботи на вуличні-дорожній мережі – Олександр Густєлєв (+фото)

20 лютого 2020 року, 18:18

Погода сприяє ремонту доріг. Найактивніші роботи тривають на перехідних об’єктах. Зокрема, на штучних спорудах на вул. Богатирській, Борщагівському шляхопроводі. Про це повідомили у комунальній корпорації «Київавтодор».

«Роботи на штучних спорудах не зупинялись. Завдяки сприятливій погоді ми активізували ремонти. На шляхопроводах на вулиці Богатирській починаємо підготовку до бетонування монолітного поясу між балками. Також встановлюємо опалубку шафових стінок. На Борщагівському шляхопроводі встановлюємо опалубку для тротуару. А за кілька днів продовжимо заміну балок», – повідомив генеральний директор КК «Київаватодор» Олександр Густєлєв.

Він додав, що на просп. Степана Бандери розпочали влаштування технічного тротуару. А на продовженні вул. Довбуша до Броварського проспекту працюють на під’їзних дорогах. Безпосередньо на самій вул. Довбуша – у межах житлової забудови.

«Вул. Довбуша ми повністю перебудовуємо. Нині триває облаштування основи дороги – піщано-щебеневої подушки. Зверху встелимо кількашарове асфальтове покриття, збудуємо тротуари і облаштуємо велодоріжку. Завдяки будівництву нової дороги, ДВРЗ більше не буде тупиковим мікрорайоном. При цьому, рух вантажівок ми відведемо від житлової забудови», – розповів генеральний директор корпорації.

Розпочались і середні ремонти. Нині тривають роботи на вулицях Тростянецькій, Бикова, Ушакова.

«Цього року ми робимо акцент на проведення середніх ремонтів. Це оновлення верхнього шару покриття і часткова заміна та вирівнювання бордюрів. Завдяки таким роботам стан доріг і тротуарів значно покращується. Вдається відтермінувати проведення капітального ремонту», – додав Олександр Густєлєв.

Також завдяки проведенню середніх ремонтів щороку зменшується кількість ямкового ремонту.

Ремонт доріг

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]