Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Завтра на Співочому полі відкриється новорічний фестиваль гігантських китайських ліхтарів

12 грудня 2019 року, 9:51

13 грудня о 16:30 відбудеться відкриття новорічного фестивалю гігантських китайських ліхтарів на Співочому полі. Це виставка світлових інсталяцій із новими експозиціями, які перенесуть відвідувачів у таємничий світ казок і легенд Піднебесної. Про це повідомили організатори заходу – компанія Grand Event.

Як розповіли організатори, композиції приїхали з Англії, де тільки пройшла виставка, та Китаю. Збирає та монтує світлові фігури спеціально запрошена китайська команда спеціалістів.

«Це вже другий Фестиваль гігантських китайських ліхтарів, який відбудеться у Києві. Уперше фестиваль відвідав столицю на початку цього року, а після відправився до Одеси та Харкова. Захід пройшов із великим успіхом у всіх трьох містах, ми отримали дуже багато відгуків від задоволених відвідувачів. Тому вирішили зробити новорічний сюрприз та привезти фестиваль знову, але в новому форматі з новими світловими інсталяціями та новим шоу», – розповів організатор фестивалю Денис Погорєлко, керівник компанії Grand Event.

Більше 30 нових гігантських фігур «Легенди Піднебесної» створять чарівну атмосферу на Співочому полі: легендарна теракотова армія та велика китайська стіна, підводний світ, персонажі стародавніх китайських казок і легенд, китайський зоопарк, сади райських птахів, фламінго, панди, гігантські квіти, алея закоханих та інші неймовірні інсталяції побачать гості фестивалю.

Також відвідувачів чекає захопливе шоу китайських артистів; резиденція Санта Клауса з подарунками; розважальні зони для дорослих і дітей; фуд-зона з китайськими ресторанами та чайна церемонія; святковий ярмарок сувенірів; тематичні майстер-класи; насичена святкова програма та багато приємних сюрпризів.

Фестиваль працюватиме щодня із 16:00 до 22:00 та триватиме до 2 лютого.

Місце проведення: вул. Лаврська, 33.

Акредитація представників ЗМІ: +098-612-75-43; [email protected] (Дар’я Ляхова), +38 096-287-46-36, [email protected] (Дар’я Ткачук).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]