Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Зимові змагання під Аркою дружби народів відбудуться 19-20 грудня: уже зведено половину сноупарку

16 грудня 2020 року, 15:43

Понад тиждень триває будівництво одного з найбільших міських сноупарків Європи, де цими вихідними відбудуться другі міжнародні змагання Дабл Тріпл Snow Fest. Як повідомляють організатори заходу, цьогоріч подія збере 80 сноубордистів і лижників із 15 країн. Змагання транслюватиметься онлайн у всьому світі. Це одні з небагатьох світових змагань такого формату, що відбуваються 2020 року.

Фінальна конструкція матиме вигляд засніженого міста зі справжніми ліхтарями, автівкою, білбордами і навіть житловим будинком із квартирою та балконом. Обриси багатоповерхівки, з вікон якої райдери потраплятимуть на спуск, уже видно на гірці.

Подія організована командами don’t Take Fake і Radioday за підтримки Громадського бюджету Києва. Вона матиме обмежений доступ і транслюватиметься онлайн сервісом MEGOGO. Генеральними спонсорами Дабл Тріпл Snow Fest 2020 виступають компанія Mastercard та «ПриватБанк».

Свою участь окрім українців уже підтвердили райдери із 15 країн світу: США, Канада, Нідерланди, Франція, Швейцарія, Австрія, Іспанія, Грузія, Польща та Словаччина, Білорусь, Латвія і навіть Мароко. Вони змагатимуться у категоріях air та jibbing за сумарний призовий фонд 10 000 євро.

Як зазначають організатори, кожен спортсмен попередньо проходитиме перевірку на COVID-19 у своїх країнах та медичний огляд перед участю у змаганнях. Кваліфікаційні відбори пройдуть в індивідуальних заїздах, аби уникнути скупчення спортсменів.

Крім того сніговий спот буде закритий для глядачів. Вони матимуть можливість спостерігати за перебігом турніру онлайн. Усі охочі зможуть долучитися до події завдяки прямій трансляції, під час якої матимуть змогу познайомитися із спортсменами, спостерігати за ключовими моментами боротьби, а також взяти участь у додаткових активностях.

Нагадаємо, цьогоріч змагання для професійних сноубордистів і лижників Дабл Тріпл Snow Fest у столиці відбудуться вдруге.

Торік Дабл Тріпл Snow Fest зібрав понад 70 райдерів із восьми країн і став найпомітнішим сноубордичним та лижним змаганням року із понад 35 000 відвідувачами за один вікенд.

Довідково.

Команда don’t Take Fake існує з 2011 року. Вона об’єднує щорічне бренд-шоу та фестиваль вуличної культури don’t Take Fake, комунікаційну агенцію DTF Agency, онлайн-медіа про вуличну моду й культуру DTF Magazine і конференцію про бренди та креативність DTF Conference. У своїх проєктах don’t Take Fake поєднує субкультури, глобальні та локальні бренди і переносить найліпший світовий досвід в Україну.

RadioDay – проект, що об’єднує міську спільноту, молодіжний фестиваль Radioday, онлайн-медіа, що пише на суспільно-політичну тематику ТК-медіа та низку урбаністичних ініціатив. Команда залучена до організації фестивалів Atlas Weekend та SolomaFest. У своїх проєктах ставлять за мету робити життя у столиці комфортнішим.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]