Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Комісія з добору кандидатур членів регіональної комісії з реабілітації в місті Києві від наукових установ, що здійснюють дослідження у сфері історії України ХХ століття, громадських об’єднань, що провадять діяльність у сфері дослідження історії України ХХ століття та/або надання допомоги громадянам з питань, пов’язаних з реабілітацією жертв репресій тоталітарних режимів оголошує добір кандидатур до регіональної комісії з реабілітації в місті Києві

07
вересня четвер
28
вересня четвер

07 вересня 2023 року комісія з добору кандидатур членів регіональної комісії з реабілітації в місті Києві від наукових установ, що здійснюють дослідження у сфері історії України ХХ століття, громадських об’єднань, що провадять діяльність у сфері дослідження історії України ХХ століття та/або надання допомоги громадянам з питань, пов’язаних з реабілітацією жертв репресій тоталітарних режимів розпочинає прийом документів для добору кандидата члена регіональної комісії з  реабілітації в місті Києві від наукових установ і громадських об'єднань, що здійснюють дослідження у сфері історії України ХХ століття, громадських об’єднань, що провадять діяльність у сфері дослідження історії України ХХ століття та/або надання допомоги громадянам з питань, пов’язаних з реабілітацією жертв репресій тоталітарних режимів.

Порядок прийому документів і проведення жеребкування встановлений Положенням про регіональну комісію з реабілітації в місті Києві, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11 березня 2019 року № 418 «Про затвердження Положення про регіональну комісію з реабілітації в місті Києві» (зі змінами та доповненнями) (далі – Положення про регіональну комісію з реабілітації в місті Києві). Зазначене Положення про регіональну комісію з реабілітації в місті Києві розміщено на офіційному веб-сайті Київської міської державної адміністрації у розділі: Київ та міська влада – рішення та розпорядження. (https://kyivcity.gov.ua/npa.html)

Бажаючі взяти участь у жеребкуванні кандидати до членів регіональної комісії з реабілітації в місті Києві від наукових установ і громадських об'єднань мають протягом 22 днів від дати оголошення про початок добору кандидатур подати наступні документи:

  1. заяву за формою, наведеною у додатку 1 до Положення про регіональну комісію з реабілітації в місті Києві;
  2. копію статуту (положення) або іншого установчого документа наукової установи, громадського об'єднання;
  3. копію рішення, ухваленого у порядку, встановленому статутом (положенням) або іншим установчим документом наукової установи, громадського об'єднання, або інший документ, підписаний уповноваженою особою керівного органу наукової установи, громадського об'єднання, із зазначенням кандидатури до складу регіональної комісії в місті Києві від наукової установи, громадського об'єднання;
  4. лист довільної форми, де зазначається інформація про дослідження у сфері історії України XX століття та/або діяльність у сфері надання допомоги громадянам з питань, пов'язаних з реабілітацією жертв репресій тоталітарних режимів, які здійснюються (здійснювалися) науковою установою, громадським об'єднанням;
  5. заяву довільної форми представника наукової установи, громадського об'єднання про згоду на участь у роботі регіональної комісії з реабілітації в місті Києві, у якій в обов'язковому порядку має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), згода на обробку персональних даних.

Усі зразки вказаних документів наявні в додатках до Положення про регіональну комісію з реабілітації в місті Києві. Зазначені документи подаються засобами поштового зв’язку або безпосередньо через управління документообігу та аналізу службової кореспонденції апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (вул. Хрещатик, 36, перший поверх). Прийом документів проводиться з 08:00 год. 07 вересня 2023 року та завершиться о 17:00 год. 28 вересня 2023 року включно.

Публічне жеребкування відбудеться 05 жовтня 2023 року о 15:00 в приміщенні будинку Київської міської ради (м. Київ, вул. Хрещатик, 36, зала засідань кабінет № 512).

Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечить онлайн-трансляцію жеребкування на своєму офіційному веб-сайті Київської міської адміністрації.

Особа, відповідальна за прийом документів: Саранча Андрій Валерійович – секретар комісії з добору кандидатур членів регіональної комісії з реабілітації в місті Києві від наукових установ, що здійснюють дослідження у сфері історії України XX століття, громадських об’єднань, що провадять діяльність у сфері дослідження історії України XX століття та/або надання допомоги громадянам з питань, пов’язаних з реабілітацією жертв тоталітарних режимів.

Тел. (044) 202 75 83, е-mail: [email protected]

Довідка

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років» № 2325-УШ від 05 травня 2018 року при Київській міській державній адміністрації створена регіональна комісія з реабілітації в місті Києві.

Комісія працює у складі одинадцяти осіб, семеро з яких представляють державні органи влади (Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Головне управління Національної поліції України в місті Києві, Державний архів міста Києва, Головне управлення Служби безпеки України в місті Києві та Київській області, Український інститут національної пам’яті, Київська міська рада, Прокуратура міста Києва).

Четверо членів регіональної комісії з реабілітації в місті Києві обрані з кандидатур, делегованих науковими установами, що здійснюють дослідження у сфері історії України ХХ століття, громадськими об’єднаннями, що провадять діяльність у сфері дослідження історії України ХХ століття та/або надання допомоги громадянам з питань, пов’язаних з реабілітацією жертв репресій тоталітарних режимів.

Конкурсний добір кандидатури члена регіональної комісії з реабілітації в місті Києві проводиться у зв’язку з припиненням повноважень одного члена регіональної комісії, делегованого громадським об’єднанням, що провадить діяльність у сфері дослідження історії України XX століття та/або надання допомоги громадянам з питань, пов’язаних з реабілітацією жертв тоталітарних режимів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]