Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київська міська державна адміністрація оголошує конкурс із залучення інвестора до облаштування підземного переходу між вулицями Костьольною, Михайлівською, Софіївською та Майданом Незалежності в Шевченківському районі

19
березня вівторок

Конкурс проводиться Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до рішення Київської міської ради від 24.05.2007 № 528/1189 «Про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва» (зі змінами), розпоряджень Київської міської державної адміністрації від 22.10.2007 № 1403 «Про затвердження складу постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва» (зі змінами) та від 15.09.2016 № 849 «Про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Облаштування підземного переходу між вулицями Костьольною, Михайлівською, Софіївською та Майданом Незалежності в Шевченківському районі».

 1. Інформація про об’єкт інвестування.

1.1. Об’єктом інвестування є облаштування підземного переходу між вулицями Костьольною, Михайлівською, Софіївською та Майданом Незалежності в Шевченківському районі.

1.2. Орієнтовні техніко-економічні показники Об’єкта інвестування відповідно до розроблених передпроектних пропозицій:

 

№ з/п

Назва

Показник

1.

Загальна площа Об’єкта інвестування

513,7 м2

2.

Поверховість

1

3.

Висота приміщення в чистоті (від підлоги до стелі)

2,2 м

4.

- площа стін

825 м2

5.

- площа підлог

486 м2

6.

- площа стелі

460 м2

7.

- площа сходів

151 м2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Орієнтовні складові Об’єкта інвестування:

 

Перелік витрат

Разом, грн.

Розділ І

БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНІ   РОБОТИ

1 188 000

                                

Опорядження приміщень підземного переходу:

 

Демонтаж обладнання (ескалатори, плитка, дренажні решітки, світильники та інше)

195 000

Ремонт стель, стін, підлоги, сходів, парапетів, колон

325 000

 

 

 

 

Встановлення світлодіодного освітлення

395 000

 

Гідроізоляція та водовідведення (заміна дренажних решіток та інше)

273 000

 

Розділ ІІ

УСТАТКУВАННЯ

3 207 528

Ескалатори

2 807 528

 

Лайтбокси

400 000

 

 

Разом витрати (в т.ч. ПДВ)

 

4 395 528

 

1.3. Орієнтовна вартість облаштування Об’єкта інвестування – 4 395 528,00 грн (чотири мільйони триста дев’яносто п’ять тисяч п’ятсот двадцять вісім гривень 00 коп.) з урахуванням ПДВ.

1.4. Остаточні техніко-економічні показники Об’єкта інвестування, а також остаточна вартість Об’єкта інвестування визначаються відповідно до затвердженої проектної документації.

2. Укладання з переможцем конкурсу інвестиційного договору та окремі його умови.

2.1. Переможець конкурсу – Інвестор визначається рішенням постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва (далі – Комісія) та затверджується розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.2. Замовник реалізації проекту – комунальна корпорація «Київавтодор».

2.3. Замовник підготовчих (передінвестиційних) робіт – комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

2.4. Реалізація проекту здійснюється у встановленому законодавством України порядку відповідно до укладеного інвестиційного договору між Організатором конкурсу, Замовником реалізації проекту та Інвестором та, у разі необхідності, інших договорів/угод, пов’язаних з реалізацією інвестиційного проекту.

2.5. Умовами інвестиційного договору, в межах законодавства України, може передбачатись часткове делегування Інвестору прав та обов’язків Замовника реалізації проекту, необхідних для реалізації інвестиційного проекту.

2.6. Умовами інвестиційного договору передбачатиметься:

-  облаштування Інвестором в строки, встановлені п.3.11. цих Умов, Об’єкта інвестування із використанням вандалостійких матеріалів, в тому числі забезпечення: створення максимально привабливого для туристів дизайну підземного пішохідного переходу; створення сучасної енергозберігаючої системи освітлення Об’єкта інвестування; можливість розміщення та підключення до інженерних мереж банкоматів, платіжних терміналів; розміщення  рекламних та навігаційних покажчиків на входах у підземний пішохідний перехід; створення умов доступу до підземного пішохідного переходу для людей з вадами руху;

-  інженерні мережі, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва і попадають у зону облаштування Об’єкта інвестування, у разі необхідності, в установленому порядку демонтуються і за кошти Інвестора прокладаються нові, які безоплатно передаються до комунальної власності територіальної громади міста Києва;

-  факт облаштування Об’єкта інвестування відповідно до вимог цих Умов та інвестиційного договору та прийняття його до експлуатації підтверджується актом про прийняття Об’єкта інвестування до експлуатації, підписаним між Замовником реалізації проекту та Інвестором;

-  після прийняття Об’єкта інвестування в експлуатацію в порядку, передбаченому цими Умовами, Інвестор зобов’язується безкоштовно передати результати виконаних робіт (майно) до комунальної власності територіальної громади міста Києва;

-  з моменту прийняття Об’єкта інвестування в експлуатацію в порядку, передбаченому цими Умовами,  та протягом строку дії інвестиційного договору Інвестор здійснює роботи з обслуговування Об’єкта інвестування (далі –Обслуговування Об’єкта інвестування), визначені у п.3.2. цих Умов.

2.7. Здійснення на Об’єкті інвестування робіт із встановлення торгівельних об’єктів (встановлення тимчасових споруд, торговельних кіосків, яток тощо) та будь-яких інших робіт, пов’язаних з торговельною діяльністю, забороняється.

2.8. Строк дії інвестиційного договору становить 10 (десять) років.

2.9. Виконання Інвестором робіт із облаштування та Обслуговування Об’єкта інвестування не призводить до виникнення у Інвестора будь-яких речових прав на Об’єкт інвестування. Протягом строку дії інвестиційного договору та після його припинення Об’єкт інвестування залишається в комунальній власності територіальної громади міста Києва.

3. Основні умови конкурсу:

3.1. Фінансування Інвестором усіх витрат, пов’язаних з реалізацією інвестиційного проекту, протягом періоду часу з моменту набрання чинності інвестиційним договором і закінчуючи моментом повного виконання сторонами інвестиційного договору своїх зобов’язань, у тому числі, але не виключно, пов’язаних зі збором вихідних даних, проектуванням, облаштуванням та прийняттям в експлуатацію Об’єкта інвестування, сплатою обов’язкових платежів, встановлених законодавством України, Обслуговуванням Об’єкта інвестування та інших витрат, пов’язаних з реалізацією інвестиційного проекту.

3.2. З моменту прийняття Об’єкта інвестування в експлуатацію в порядку, передбаченому цими Умовами, та протягом строку дії інвестиційного договору Інвестор зобов’язується здійснювати Обслуговування Об’єкта інвестування, яке включає:

 

п/п

Елементи підземного

переходу

Регламентні роботи

Періодичність

виконання

1

Загальні

положення

 - контроль експлуатаційного стану усіх елементів підземного переходу;

постійно

 - укладання договорів з відповідними підприємствами на вивезення сміття, електропостачання, водопостачання та приймання стічних вод.

постійно

2

Урни

- забезпечення необхідною кількістю урн та сміттєзбірників;

постійно

- очищення урн та контейнерів від сміття;

2-а р/день

1 р/тиждень

- миття та дезінфекція урн і контейнерів.

3

Стеля

- обмітання стелі;

1 раз в день

- ремонт пошкодження штукатурки стелі;

при виникненні

- ліквідація підтікань шляхом герметизації стиків панелей

перекриття;

при виникненні

- відновлення побілки стелі.

1 раз на рік

4

Стіни

- миття стін та дверей;

1 раз в день

- ремонт пошкодження штукатурки та облицювання стін;

при виникненні

- відновлення побілки стін;

1 раз на рік

- перефарбування дверей;

1 раз на рік

- контроль за розклеюванням оголошень у невідведених для

цього місцях.

постійно

5

Підлога

- прибирання підлоги: підмітання покриття, миття покриття;

2 рази в день

- ремонт покриття підлоги: ліквідація провалів та просадок,

заміна пошкодженого покриття підлоги (а/б, плит, тощо).

при виникненні

6

Сходи

- прибирання сходів від сміття та снігу;

3 рази в день

- сколювання наледів, ущільненого снігу та посипання сходів

протиожеледними матеріалами;

3 рази в день

- ремонт пошкоджень плит покриття сходів та підступенів;

при виникненні

- ліквідація порушення з’єднання елементів сходів або їх

опирання на косоури;

при виникненні

- виправлення погнутих, закріплення розхитаних та відновлення відсутніх поручнів сходів;

при виникненні

- поновлення пофарбованої поверхні окремих елементів.

1 раз на рік

7

Парапети

- миття парапетів;

1 раз в день

- очищення парапетів від снігу;

2 рази в день

- ремонт плит облицювання та накривних парапетів, що

відшарувалися.

при виникненні

8

Водопровід

- ревізія та заміна запірної арматури (вентилі, крани, засувки);

при виникненні

- ліквідація підтікання у трубопроводі;

при виникненні

- фарбування водопровідних труб.

1 раз на рік

9

Каналізація

- нагляд за зливоприймальною мережею;

постійно

- очистка та промивання мережі;

2 рази на рік

- ремонт зливоприймальних колодязів із заміною пошкоджених

решіток;

при виникненні

- заміна ушкоджених корозією несучих елементів металоконструкцій;

при виникненні

- антикорозійний захист металоконструкцій.

1 раз на рік

10

Обладнання

- нагляд за рівнем води в шахтному колодязі насосної, своєчасне

відкачування води (при відсутності автоматики);

постійно

- нагляд за станом насосів та обладнання, проведення ТО,

планових та аварійних ремонтів;

постійно

- очищення та промивання насосів та обладнання, заміна;

2 рази на рік

- фарбування окремих елементів обладнання.

1 раз на рік

11

Електричне

обладнання

- нагляд за справністю електромережі та устаткування;

постійно

- ліквідація пошкоджень, заміна електроламп, світильників;

при виникненні

- миття та протирання світильників;

1 раз в день

- перевірка заземлення;

1 раз в 2 роки

- контроль за вчасним ввімкненням освітлення з настанням

темноти.

згідно графіку

12

Пожежна охорона та попередження надзвичайних ситуацій

- утримання в належному стані протипожежних, освітлювальних

та запобіжних пристроїв;

постійно

13

Прилегла територія

- прибирання прилеглої території від сміття;

згідно графіку прибирання

- очищення від снігу вивезення снігу, посипання протиожеледними матеріалами.

 

Зазначені обов’язки можуть здійснюватись як Інвестором особисто, так і третіми особами від імені та за рахунок Інвестора шляхом укладання відповідних договорів/угод.

У разі, якщо Інвестор не виконує або виконує не в повному обсязі обов’язки з Обслуговування Об’єкта інвестування, Замовник реалізації проекту має право виконати відповідні роботи з Обслуговування Об’єкта інвестування самостійно або доручити їх виконання іншій особі із зобов’язанням Інвестора компенсувати витрати за проведені роботи протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання претензії від Замовника реалізації проекту.

3.3. З моменту прийняття Об’єкта інвестування в експлуатацію Інвестор отримує право на розміщення рекламних засобів та реклами в межах Об’єкта інвестування після отримання дозволу (-ів) на розміщення зовнішньої реклами, виданого (-их) в порядку, передбаченому законодавством України.

3.4. Надання учасником конкурсу конкурсного забезпечення – гарантії банку щодо забезпечення виконання ним фінансових зобов’язань перед міським бюджетом (п.3.5. цих Умов) та замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт (п. 3.6 цих Умов).

Гарантія банку, в тому числі, має передбачати:

- сплату банком коштів (визначених цими умовами сум) Організатору конкурсу та Замовнику підготовчих (передінвестиційних) робіт у разі, якщо інвестиційний договір не укладено протягом 30 (тридцяти) днів з моменту отримання переможцем конкурсу запрошення на переговори для узгодження умов інвестиційного договору та кінцевого варіанта інвестиційного договору у випадку, коли переможець конкурсу відмовляється від підписання інвестиційного договору, висуває неприйнятні умови підписання інвестиційного договору;

- сплату банком коштів / несплаченої частини коштів (визначених цими умовами сум) Організатору конкурсу та Замовнику підготовчих (передінвестиційних) робіт у разі прострочення Інвестором оплати на понад 10 (десять) днів від встановленої в інвестиційному договорі дати її здійснення.

3.5. Сплата Організатору конкурсу коштів на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва в розмірі не менше 1% від орієнтовної вартості Об’єкта інвестування без урахування ПДВ, що становить не менше 36 629, 40 грн. (тридцять шість тисяч шістсот двадцять дев’ять гривень 40 коп.) у разі визнання учасника конкурсу переможцем.

Зазначені кошти Інвестором сплачуються у повному обсязі  не пізніше 10 (десяти) робочих днів з моменту набрання чинності інвестиційним договором. Зазначені кошти поверненню не підлягають.

3.6. Компенсація Інвестором Замовнику підготовчих (передінвестиційних) робіт витрат, пов’язаних з виконанням підготовчих (передінвестиційних) робіт, у розмірі, що становить 81 190, 25 грн. (вісімдесят одна тисяча сто дев’яносто гривень 25 коп.), в т.ч. ПДВ. Зазначені кошти сплачуються Інвестором протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту набрання чинності інвестиційним договором. Зазначені кошти поверненню не підлягають.

3.7. Відшкодування Інвестором Замовнику реалізації проекту витрат, пов’язаних зі збором вихідних даних, проектуванням, облаштуванням та прийняттям Об’єкта інвестування в експлуатацію, в т.ч. обов’язкових платежів згідно з законодавством України, здійснюється відповідно до представлених рахунків та підтверджуючих документів не пізніше 10 (десяти) робочих днів з дня надання Замовником реалізації проекту Інвестору таких документів.

3.8. Сплата реєстраційного внеску в розмірі 1 700,00 грн (без ПДВ) на розрахунковий рахунок № 31515934700001 в ГУ ДКС у м. Києві, код банку 820019, код ЄДРПОУ 37993783, одержувач – ГУ ДКС у м. Києві.

Кошти, сплачені учасником конкурсу в якості реєстраційного внеску, поверненню не підлягають.

3.9. Якщо протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту отримання переможцем запрошення на переговори для узгодження умов інвестиційного договору та кінцевого варіанта інвестиційного договору переможець інвестиційного конкурсу відмовився від підписання договору, висуває неприйнятні умови підписання інвестиційного договору, рішення про визначення переможця інвестиційного конкурсу скасовується у встановленому порядку.

3.10. Контроль за реалізацією інвестиційного проекту здійснює Замовник.

3.11. Строк облаштування Об’єкта інвестування повинен бути не більше нормативного, що визначається затвердженою проектною документацією (але не більше 1 (одного) року з моменту набрання чинності інвестиційним договором).

3.12. Інвестор (переможець конкурсу) зобов’язується розробити, погодити та затвердити у встановленому порядку проектну документацію не пізніше ніж через 6 (шість) місяців з моменту набрання чинності інвестиційним договором. Інвестор (переможець конкурсу) не несе відповідальності за порушення строків реалізації інвестиційного проекту (як в частині, так і в цілому), якщо це є наслідком невиконання або неналежного виконання Організатором конкурсу, Замовником реалізації проекту, іншими структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та (або) Київської міської ради їх обов’язків та функцій, що випливають з цих умов, інвестиційного договору або передбачені законодавством України і стосуються даного інвестиційного проекту.

3.13. Впродовж 30 (тридцяти) календарних днів з моменту затвердження проектної документації, сторони інвестиційного договору визначають графік фінансування та реалізації проекту шляхом підписання додаткової угоди до інвестиційного договору, яка буде його невід’ємною частиною.

3.14. Інвестор (переможець конкурсу) зобов’язується щоквартально, до 10 (десятого) числа першого місяця наступного кварталу, в письмовій формі подавати Організатору конкурсу та Замовнику реалізації проекту інформацію (звіт) щодо стану реалізації інвестиційного проекту в цілому та окремих його етапів за формою, наданою Організатором конкурсу.

3.15. Інвестор (переможець конкурсу) зобов’язується на вимогу Організатора конкурсу та Замовника надавати документально підтверджену інформацію щодо виконання умов конкурсу та умов інвестиційного договору протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання запиту.

3.16. Організатор конкурсу має право розірвати договір в односторонньому порядку у випадку невиконання або неналежного виконання Інвестором зобов’язань, передбачених п п. 2.6., 2.7., 3.1., 3.2., 3.5.-3.7., 3.11.- 3.14. цих Умов або інших умов інвестиційного договору (у тому числі передбачених графіком фінансування та реалізації проекту).

Інвестиційним договором встановлюються штрафні санкції за невиконання або неналежне виконання Інвестором своїх зобов’язань, в тому числі, але не виключно:

-  виконання робіт з облаштування Об’єкта інвестування з порушенням вимог будівельних норм, державних стандартів і правил та затверджених проектних рішень – штраф у розмірі 50% від загальної вартості Об’єкта інвестування;

-  невиконання обов’язків щодо компенсації витрат, понесених Замовником реалізації проекту, – пеня у розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми простроченої заборгованості за кожен день прострочення;

-  порушення строку облаштування Об’єкта інвестування, визначеного у п.3.11. цих Умов – неустойка в розмірі 10% від загальної вартості Об’єкта інвестування за кожен повний календарний місяць такого порушення;

-  порушення обов’язків, визначених п.2.6. та/або п.3.2. цих Умов, – неустойка в розмірі 10% від загальної вартості Об’єкта інвестування за кожен повний календарний місяць такого порушення.

Право на застосування штрафних санкцій за неналежне виконання або невиконання Інвестором зобов’язань, визначених укладеним інвестиційним договором, закріплюється за Замовником реалізації проекту.

Інвестиційним договором встановлюється обов’язок Інвестора сплатити Замовнику підготовчих (передінвестиційних) робіт пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми простроченої заборгованості за кожен день прострочення в разі невиконання або неналежного виконання обов’язку, передбаченого п.3.6. цих Умов.

4. Додаткові умови конкурсу.

4.1. Учасник конкурсу має право надати додаткові пропозиції, спрямовані на найбільш ефективну та економічно вигідну реалізацію інвестиційного проекту;

4.2. Надання учасником конкурсу додаткових пропозицій, спрямованих на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва.

5. Основний критерій визначення переможця конкурсу.

Найкращі пропозиції учасника конкурсу щодо розміру внеску на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва.

6. Додаткові критерії визначення переможця конкурсу.

6.1. Надійність учасника, серйозність його намірів і намірів його партнерів.

6.2. Найбільш вигідна та надійна схема фінансування проекту (на стадії облаштування Об’єкта інвестування).

6.3. Найвигідніші умови сплати Організатору конкурсу коштів на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва.

6.4. Найкраща пропозиція щодо створення нових робочих місць.

7. До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

7.1. Визнані банкрутами, або стосовно яких порушено справу про банкрутство.

7.2. Не надали відповідних фінансових документів, які б підтверджували їх фінансові можливості щодо забезпечення виконання умов конкурсу.

7.3. Знаходяться в стадії ліквідації (припинення).

7.4. Майно (частина майна) яких перебуває в податковій заставі або на це майно накладено арешт.

7.5. Мають заборгованість у сплаті податків, зборів (обов’язкових платежів).

7.6. Не виконали або виконали неналежним чином умови попередніх інвестиційних договорів, або пов’язані з особами, що не виконали або виконали неналежним чином умови попередніх інвестиційних договорів, або інших договорів, які були підписані з Київською міською державною адміністрацією.

8. Конкурсна документація учасникам конкурсу видається за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, кім. 619, тел. 202-76-80, 202-72-91, 202-72-75 (понеділок – п’ятниця з 10.00 до 16.00) протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня оголошення конкурсу при наявності документа, що підтверджує сплату учасником реєстраційного внеску. День опублікування оголошення про проведення конкурсу в ЗМІ вважається днем його оголошення.

9. Конкурсні пропозиції подаються учасниками конкурсу особисто або через уповноважених осіб протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, кім. 619, тел. 202-76-80, 202-72-91, 202-72-75 (понеділок – п’ятниця з 10.00 до 16.00). День опублікування оголошення про проведення конкурсу в ЗМІ вважається днем його оголошення.

10. За отриманням роз’яснень та додаткової інформації щодо об’єкта інвестування звертатись за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, кім. 619, тел. 202-76-80, 202-72-91, 202-72-75 (понеділок – п’ятниця з 10.00 до 16.00).

У разі зміни дати проведення конкурсу учаснику конкурсу в обов’язковому порядку надсилається повідомлення про дату проведення конкурсу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]