Версія для людей із вадами зору

Про результати конкурсу у Департаменті фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

28
вересня вівторок

Відповідно до статті 28 Закону України "Про державну службу", Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 інформуємо, що за результатами конкурсу на заміщення вакантної посади заступника начальника юридичного відділу Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (категорія Б).

Для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади заступника начальника юридичного відділу Департаменту фінансів документи подав один кандидат.

Переможцем конкурсу є Заболотній Сергій Володимирович, який за результатами конкурсу набрав 8,42 бали.

Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на офіційному веб-порталі Національного агентства України з питань державної служби від 11 жовтня 2016 року № 393.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua