Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про добір на період дії карантину на вакантру посаду головного спеціаліста відділу оцінки вартості землі управління ринку землі Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) категорії "В"

11
вересня п'ятниця
час проведення 15:45

Назва та категорія посади, стосовно якої прийнято рішення про необхідність призначення

Головний спеціаліст відділу оцінки вартості землі Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), категорія «В»

Посадові обов’язки

1. Участь в організації та розробці Департаментом земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі – Департамент) технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Києва, у тому числі: схем економіко-планувального зонування міста Києва, схем впливу локальних факторів, що характеризують місце розташування земельних ділянок у місті Києві, з нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення в межах міста Києва.

2. Підготовка проектів рішень Київської міської ради про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Києва.

3. Організація визначення нормативної грошової оцінки земельних ділянок м. Києва, а саме:

- підготовка довідок про розмір нормативної грошової оцінки земельних ділянок за результатами розрахунку відповідно до рішення Київської міської ради про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Києва, в тому числі в електронній формі за допомогою електронних сервісів;

- здійснення попереднього розрахунку розміру нормативної грошової оцінки земельних ділянок при складанні проектів відведення земельних ділянок, технічної документації по встановленню меж, іншої землевпорядної документації та у разі продажу земельних ділянок та прав на них;

- підготовка матеріалів по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок для визначення стартової ціни у разі продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах та для підготовки земельних ділянок до продажу без проведення земельних торгів.

4. Підготовка розрахунку орендної плати у разі укладання або зміни умов договору оренди чи продовження його дії.

5. Ведення прийому юридичних та фізичних осіб з питань, що відносяться до компетенції відділу  та у порядку, встановленому законодавством про звернення громадян та організаційно-розпорядчими документами департаменту.

6. Підготовка публічної інформації в межах повноважень відділу для розміщення на Єдиному веб-порталі територіальної громади міста Києва, на офіційному веб-порталі Департаменту, Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

7. Підготовка та погодження, а також участь у підготовці та погодженні проектів нормативно-правових актів, що стосуються компетенції відділу.

8. Підготовка та участь у підготовці матеріалів для здійснення претензійно-позовної роботи та виконання судових рішень в межах компетенції відділу.

9. Розгляд та участь у розгляді запитів та звернень органів державної влади, органів місцевого самоврядування, контролюючих та правоохоронних органів, громадських об’єднань, народних депутатів та депутатів місцевих рад, адвокатів, нотаріусів, фізичних осіб, юридичних та фізичних осіб-підприємців з питань, що належать до компетенції відділу.

10. Здійснення інших функцій в межах компетенції за дорученням  керівництва.

Умови оплати праці

- посадовий оклад відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Про умови оплати праці працівників державних органів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України № 16  від 15 січня 2020 р.), інші виплати відповідно до штатного розпису;

- надбавка до посадового окладу за ранг;

- інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 50, 52 Закону  України «Про державну службу».

Інформація про строковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Перелік інформації, необхідної для призначення на вакантну посаду, в тому числі форма, адресат та строк її подання

Особа, яка бажає взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, подає таку інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби https://career.gov.ua:

1) заяву із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 1 до Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 290 (далі – Порядок);

2) резюме за формою згідно з додатком 2 до Порядку;

3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», і надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону. Додатки до заяви не є обов’язковими для подання.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим в оголошенні вимогам, зокрема стосовно досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Особа, яка бажає взяти участь у доборі, подає інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби за посиланням https://career.gov.ua/.

Під час створення електронних документів, які подаються для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата.

Інформація приймається до 15:45 години «11» вересня 2020 року  включно.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення добору на вакантну посаду

Коваленко Яна Василівна
202 79 89
yana.kovalenko@kyivland.gov.ua

Вимоги

1.

Освіта

Освіта вища не нижче бакалавра, або молодшого бакалавра

2.

Досвід роботи

Не обов’язково

3.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

 

1.       

Знання сучасних інформаційних технологій

володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом  MS Office (Word, Excel, Internet), вільне користування системами інформаційного забезпечення, тощо

2.       

Ділові якості

Діалогове спілкування, вміння розподіляти роботу, здатність концентруватись на деталях, уміння працювати в команді, стресостійкість

3.       

Особистісні якості

Емоційна стабільність, комунікабельність, відповідальність

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

Знання:

Конституції України

Закону України «Про державну службу»

Закону України «Про запобігання корупції»

2.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Земельного кодексу України;

Цивільного кодексу України;

Господарський кодекс України;

Цивільний процесуальний кодекс України;

Господарський процесуальний кодекс України;

Кодекс адміністративного судочинства України

законів України:

«Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр»,
«Про державну експертизу землевпорядної документації»,
«Про оренду землі», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про судовий збір», «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації»,
«Про інформацію», «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні»,
«Про місцеві державні адміністрації», «Про столицю України – місто-герой Київ»

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua