Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про проведення 3 липня 2021 року в парку ім. Т. Г. Шевченка заходу: інформаційно-просвітницька кампанія «Реалізація конституційних прав людей з інвалідністю в Україні»

03
липня субота
час проведення 12:00 — 17:30

Мета: проінформувати та привернути увагу суспільства до основного закону України - Конституції. Зокрема до питання реалізації конституційних прав людей з інвалідністю.

Конституція України гарантує рівні права для усіх громадян країни, але для реалізації прав людей з інвалідністю послуговуються певними додатковими засобами та способами, які ми презентуємо на заході.

Умови, які необхідні людям з інвалідністю для соціалізації, важливо нормалізувати та вивести з категорії «особливі».

25-річниця з дня прийняття Конституції України - це вдалий привід показати й розказати про те, як і де здобувають освіту учні та студенти з порушеннями зору та інших нозологій, в яких компаніях та на яких підприємствах відбувається працевлаштування таких осіб, наскільки архітектурно та інформаційно є доступними заклади надання послуг та які сучасні гаджети допомагають людям з інвалідністю у повсякденному житті.

Для проведення заходу долучаються люди з інвалідністю різних вікових категорій, ГО «Школа рівних можливостей», студенти/ки та викладачі/ки університету ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю тифлопедагогіка.

Також будуть продемонстровані білі тростини, шрифт Брайля, підручники шрифтом Брайля, гаджети та інші засоби, які дозволяють людині з порушенням зору навчатися та бути включеним у суспільне життя.

Захід розпочнеться о 12:00 та закінчиться о 17:30.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua