Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про проведення онлайн заходу для налагодження співпраці між туристичними операторами та українськими готелями, комплексами, атракціями тощо, які знаходяться на території Київської області та м. Київ

19
вересня вівторок

Державне агентство розвитку туризму України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Віце-прем’єр-міністра з відновлення України – Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України і який реалізує державну політику у сфері туризму та курортів (крім здійснення державного нагляду (контролю) у сфері туризму та курортів).

З метою підвищення туристичного потенціалу та можливостей туристичного бізнесу ДАРТ планується проведення онлайн заходу для налагодження співпраці між туристичними операторами та українськими готелями, комплексами, атракціями тощо, які знаходяться на території Київської області та м. Київ.

Захід відбудеться 19 вересня 2023 року, час проведення буде додатково узгоджений з учасниками. Формат заходу онлайн, кожен учасник виступатиме окремо із забезпеченням збереження комерційної таємниці, тривалість презентації до 10 хвилин.

Для участі необхідно до 17 вересня 2023 року включно усім учасникам зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/LgwyPU26hfD5TZCm8.

Контактна особа від ДАРТ Олексенко Юлія, тел. 063 24 27 705, електронна адреса [email protected].

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]