Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про тренінгову програму «Україна майбутнього – PROсоціальний бізнес», яка відбудеться в онлайн форматі 07.09.2023 о 15:00

07
вересня четвер
час проведення 15:00

Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» на замовлення Міжнародної Організації з Міграції проводить тренінгову програму «Україна майбутнього – PROсоціальний бізнес», що має на меті підтримати бізнес, сприяти появі та розвитку соціально-відповідального бізнесу, підтримку та залучення людей із вразливих груп населення до бізнес процесів, кількість яких значно зросла в результаті військової агресії рф проти України, а також допомогти бізнесу в питаннях залучення додаткових фінансових ресурсів на розвиток соціальної відповідальності.

Запрошуємо взяти участь в безоплатній програмі «Україна Майбутнього – PROсоціальний бізнес», а також підтримати поширення інформації для можливості забезпечення сталого розвитку бізнесу та громади.

Захід відбудеться 07 вересня 2023 року, початок - о 15:00 в онлайн форматі. Детальна інформація на сайті: http://surl.li/kturp.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/QAuTz2ULd6JTVe8V6.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]