Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про проведення в онлайн-форматі інформаційного дня з метою популяризації можливостей програми Interreg Europe, що фінансується Європейським Союзом, яка направлена на покращення управління співробітництвом через посилення спроможності суб’єктів, удосконалення наявних інструментів, формування спільних рішень для протидії викликам у реалізації політики згуртованості Європейського Союзу та сприяння активній участі українських партнерів

22
листопада середа
час проведення 23:55

У червні 2023 р. Українська сторона розпочала процедуру приєднання до програми Interreg Europe, що фінансується Європейським Союзом (далі — Програма), яка направлена на покращення управління співробітництвом через посилення спроможності суб’єктів, удосконалення наявних інструментів, формування спільних рішень для протидії викликам у реалізації політики згуртованості Європейського Союзу. Бюджет Програми складає 379 млн. євро.

Співпраця партнерів відбувається у рамках таких цілей політики згуртованості:

  • Більш розумна Європа (інноваційний потенціал, конкурентоспроможність малого та середнього бізнесу, цифровізація);
  • Більш зелена Європа (енергоефективність, розумні енергетичні системи, зміна клімату, управління водними ресурсами, циркулярна економіка, природа та біорізноманіття, міська мобільність з нульовим рівнем викидів вуглецю);
  • Більш соціальна Європа (ринки праці, охорона здоров’я, культура та туризм, освіта, інтеграція громадян третіх країн);
  • Більш з’єднана Європа (сталі транс’європейські транспортні мережі (TEN-T), стала мобільність);
  • Європа ближча до громадян (інтегрований розвиток міст та територій за межами населених пунктів).

24 листопада 2023 р. о 10:30 год. Секретаріат Кабінету Міністрів України разом з Органом управління Програми організовують проведення інформаційного дня в онлайн-форматі з метою популяризації можливостей Програми та сприяння активній участі українських партнерів.

У рамках інформаційного дня буде розглянуто такі питання:

- ключові особливості Програми;

- ключові особливості та приклади проектів;

- умови участі для потенційних українських учасників;

- Policy Learning Platform: як скористатися можливостями.

Ураховуючи, що вже з наступного року українські учасники зможуть доєднатися до можливостей Програми, вже на цьому етапі важливо забезпечити максимальне поширення інформації про Програму, кращі практики, рекомендації та умови участі.

Цільовою аудиторією Програми є в першу чергу органи місцевого самоврядування, асоціації, агенції регіонального розвитку, а також державні органи, природні парки, освітні установи, інші неприбуткові організації, які готові спільно напрацьовувати кращі рішення для регіонального та територіального розвитку спільно з партнерами з країн-членів ЄС.

Ураховуючи зазначене, просимо поширити серед зацікавлених учасників Google-форму, розміщену за посиланням: https://tinyurl.com/3v8tv7x2 для заповнення до 22 листопада 2023 року.

Посилання для зустрічі буде надіслано додатково.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]