Версія для людей із вадами зору

Умови проведення конкурсу на вакантну посаду державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу сприяння діяльності органів самоорганізації населення Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

01
травня субота

Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби: головного спеціаліста відділу сприяння діяльності органів самоорганізації населення.

Посилання на оголошення на сайті Нацдержслужби (розміщено 23.04.2021). Номер вакансії 123456777

Загальні умови

Посадові обов’язки

Виконує завдання керівництва щодо узгодження дій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з районними в місті Києві державними адміністраціями стосовно реалізації заходів в межах компетенції Департаменту.

За дорученням керівництва надає органам самоорганізації населення м. Києва інформаційно-консультативну допомогу з питань організації діяльності та виконання повноважень.

Здійснює заходи щодо контролю за дотриманням органами самоорганізації населення м. Києва вимог профільного законодавства України.

Готує проєкти інформаційно-аналітичних та методичних матеріалів щодо діяльності органів самоорганізації населення м. Києва.

Бере участь в організації та проведенні семінарів, конференцій, “круглих столів”, зустрічей з представниками громадськості з питань, що стосуються органів місцевого самоврядування, самоорганізації населення та за результатами готує пропозиції на розгляд керівництва.

Вивчає досвід виконання органами самоорганізації населення власних повноважень, узагальнює його на загальноміському рівні.

Розглядає за дорученням керівництва звернення громадян, установ і організацій з питань, що належать до компетенції відділу.

Надає методичну допомогу ініціативним групам жителів за місцем проживання щодо організації зборів (конференцій) жителів за місцем проживання з питання створення та діяльності органів самоорганізації населення, за дорученням безпосереднього керівника бере участь у таких зборах (конференціях).

Сприяє висвітленню діяльності органів самоорганізації населення в засобах масової інформації.

Готує відповідні інформаційні матеріали для розміщення в засобах масової інформації.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 грн.

Надбавка до посадового окладу за ранг, інші надбавки та премії, додаткові стимулюючі виплати у вигляді надбавки за інтенсивність праці – відповідно до законодавства.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання

заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами);

резюме за формою згідно з додатком 21 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від
25 березня 2016 року № 246 (зі змінами), в якому обов’язково зазначається така інформація:

прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах;

заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Подача додатків до заяви не є обов’язковою.

Інформація приймається до 01 травня 2021 року включно.

Додаткові (необов’язкові) документи

Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами).

Дата і час початку проведення тестування кандидатів.

Місце або спосіб проведення тестування.

Місце або спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно)

Місце або спосіб проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно)

12 травня 2021 року 10 год 00 хв

м. Київ, вул. Хрещатик, 50-б. (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів)

м. Київ, вул. Хрещатик, 50-б. (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)

м. Київ, вул. Хрещатик, 50-б. (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)

Учасникам конкурсу при собі необхідно мати паспорт громадянина України або інший документ, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Кандиба Оксана Михайлівна

(044) 235-05-01

kadry.dsk@kmda.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

вища освіта не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

2

Досвід роботи

не обов’язковий

3

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

 

Вимога

Компоненти вимоги

1

Уміння працювати з комп’ютером

впевнений користувач ПК: Microsoft Office.

2

Ділові якості

аналітичні здібності;

вміння визначати пріоритети;

стресостійкість;

вміння аргументовано доводити власну точку зору.

3

Особистісні якості

відповідальність;

ініціативність;

дисциплінованість;

комунікабельність.

Професійні знання

 

Вимога

Компоненти вимоги

1

Знання законодавства

 Знання:
- Конституції України;
- Закону України «Про державну службу»;
- Закону України «Про запобігання корупції».

2

Знання спеціального законодавства, що пов'язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Закон України «Про органи самоорганізації населення»

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Закон України «Про столицю України - місто-герой Київ»

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»

Закон України «Про доступ до публічної інформації»

Рішення Київської міської ради «Про затвердження міської цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020-2022 рр.»
від 12 грудня 2019 року № 452/8025

Рішення Київської міської ради «Про затвердження Положення про здійснення органами самоорганізації населення контролю за якістю проведення ремонтів у житлових будинках, переданих до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій» від 13 листопада 2014 року № 372/372

Рішення Київської міської ради «Про органи самоорганізації населення в м. Києві» від 26 вересня 2002 року № 10/170

Розпорядження Київської міської державної адміністрації «Про затвердження Положення про порядок легалізації органів самоорганізації населення у місті Києві» від 24 вересня 2003 року № 1781

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua