Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Як іноземцю отримати індивідуальний податковий номер?

Реєстраційний номер облікової картки платника податків – індивідуальний десятизначний унікальний код платника податків в Державному реєстрі фізичних осіб, тобто особистий номер для сплати податків та інших обов’язкових платежів, що видається резидентам та нерезидентам України незалежно від віку.

Оформити картку платника податків іноземцям, внести зміни (зміна прізвища чи ім’я тощо) до ІПН чи отримати дублікат можна в ДПІ за місцем проживання чи за місцем отримання доходів. Термін видачі ідентифікаційного кода чи дубліката, перевипуск чи внесення змін до картки – 5 днів. Послуга надається безкоштовно.  

Необхідні документи

  • облікова картка платника податків за формою 1ДР – заява, де міститься інформація про П.І.Б., дату та місце народження, громадянство, місце роботи та проживання, контакті дані особи, для якої буде видано ІПН;

  • паспорт чи інший документ, що посвідчує особу;

  • засвідчений переклад українською мовою та його копію (крім осіб, які мають посвідки на постійне проживання або посвідки на тимчасове проживання в Україні).

Для отримання детальної інформації звертайтесь до відповідного центру обслуговування податкової інспекції вашого району.

Районні податкові інспекції Києва
 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]