Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

Як оформити ідентифікаційний код дитині?

Реєстраційний номер облікової картки платника податків – індивідуальний десятизначний унікальний код платника податків в Державному реєстрі фізичних осіб , тобто особистий номер для сплати податків та інших обов’язкових платежів, що видається резидентам та нерезидентам України незалежно від віку.

Оформити картку платника податків дитині, внести зміни (зміна прізвища чи ім’я тощо) до ІПН чи отримати дублікат можна в ДПІ за місцем проживання чи за місцем отримання доходів. Термін видачі ідентифікаційного кода чи дубліката, перевипуск чи внесення змін до картки – 5 днів. Послуга надається безкоштовно.  

Необхідні документи

  • документ, що посвідчує особу заявника (власний паспорт батьків чи опікунів дитини);

  • свідоцтво про народження дитини;

  • форма 1ДР – заява, де міститься інформація про П.І.Б., дату та місце народження неповнолітньої особи, для якої буде видано ІПН.

Для отримання детальної інформації звертайтесь до відповідного центру обслуговування податкової інспекції вашого району.

Районні податкові інспекції Києва


 

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером:(044) 366-80-13