Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Що таке довідка 1-ОМК?

Форма №1-ОМК «Особиста медична книжка» – це офіційний медичний документ, що містить дані щодо проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб.

«Особиста медична книжка» видається особам, що працюють на підприємствах харчової промисловості, громадського харчування і торгівлі, водопровідних спорудах, у лікувально-профілактичних, дошкільних та навчально-виховних закладах, об'єктах комунального обслуговування, іншим особам, професійна чи інша діяльність яких пов'язана з  роботою, виконання якої законодавчо передбачає при вступі на роботу проведення обов'язкових попередніх і надалі періодичних профілактичних медичних обстежень.

Порядок проведення таких оглядів міститься у Наказі МОЗ України від 23 липня 2002 р. №280.

Телефони гарячих ліній та довідкову інформацію шукайте на Медичному порталі Києва.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]