Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Резолюція IІI Форуму громадських рад міста Києва «Велика Столиця – 2020»

18 грудня 2019 року відбувся IІI Форум громадських рад міста Києва «Велика Столиця – 2020». До роботи в якому були залучені представники Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі – Громадська рада), члени громадських рад при районних в місті Києві державних адміністраціях, громадські активісти, фахові експерти та небайдужі жителі міста.
За результатами роботи напрацьований текст Резолюції Форуму, яка була затверджена 13 лютого 2020 року на засіданні Громадської ради.

Резолюція містить 87 пропозицій щодо вирішення проблемних питань, які зосереджені у 21 розділі за напрямками життєдіяльності міста Києва. На основі Резолюції затверджено План роботи Громадської ради на 2020 рік.

Також, протягом IV кварталу 2019 року проведено ряд зустрічей заступників голови Київської міської державної адміністрації з Громадською радою та зустріч Київського міського голови В.Кличка з Громадською радою. За результатами проведення зазначених зустрічей структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі – структурні підрозділи) було надано доручення щоквартально направляти інформацію про виконання Резолюції Форму.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]