Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Ваучерна програма для сімей ВПО з дітьми і сімей із дітьми, житло яких постраждало або зруйноване через збройну агресію рф

У серпні 2023 року Український фонд «Благополуччя дітей» у співпраці з Diakonie Katastrophenhilfe (Німеччина) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини розпочав реалізацію в Києві та Київській області програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО з дітьми і сім’ям із дітьми, житло яких постраждало або зруйноване внаслідок російсько-української війни.

У 2023-2024 роках планується охопити близько 3 000 сімей із дітьми (орієнтовно 10 000 людей).

Допомогу отримають родини, які пройдуть дослідження та будуть визнані неспроможними самостійно забезпечувати себе. Упродовж чотирьох місяців ці сім’ї зможуть придбати товари першої необхідності за допомогою ваучерів у одній із мереж гіпермаркетів у Києві.

У 2022-2023 році у Києві та області допомогою ваучерною програмоювже скористалося близько 1 500 родин (понад 5 000 людей).

Для участі у відборі необхідно заповнити анкету до 15 вересня: https://forms.gle/etnHbyAs2p946ikE7.

Довідково.

Всеукраїнська благодійна організація «Український фонд «Благополуччя дітей» працює в Україні з 1998 року. Організація впроваджує просвітницькі та профілактичні програми і надає благодійну допомогу родинам із дітьми. Від лютого 2022 року сфокусувалася на підтримці постраждалих від війни родин із дітьми, зокрема які живуть у Києві та області, а також на допомозі медичним закладам у західних областях.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]