Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Вирішення спорів між батьками щодо місця проживання та участі у вихованні дитини

Вирішенням спорів між батьками щодо участі в вихованні дитини чи визначенні місця проживання дитини займається служба у справах дітей. До уваги береться ставлення батьків до виконання батьківських обов'язків, особиста прихильність дитини до кожного з них, стан здоров'я дитини та інші обставини, що мають істотне значення.

Про виникнення спору між батьками щодо участі у вихованні дитини, один з батьків, що проживає окремо від дитини, звертається за допомогою у вирішенні питання до служби у справах дітей за місцем проживання дитини. До служби необхідно надати заяву, копію паспорта, довідку з місця реєстрації (проживання), копію свідоцтва про укладення або розірвання шлюбу у разі наявності, копію свідоцтва про народження дитини.

Для визначення місця проживання дитини, один з батьків подає службі у справах дітей за місцем проживання дитини заяву, копію паспорта, довідку з місця реєстрації (проживання), копію свідоцтва про укладення або розірвання шлюбу у разі наявності, копію свідоцтва про народження дитини, довідку з місця навчання, виховання дитини, довідку про сплату аліментів у разі наявності.

Місце проживання дитини не може бути визначене з тим із батьків, який не має самостійного доходу, зловживає спиртними напоями або вживає наркотичні засоби, своєю поведінкою може зашкодити здоров'ю та розвитку дитини.

У разі, коли батьки дитини проживають у різних регіонах, той із батьків, який подав заяву про визначення місця проживання дитини з ним, звертається до служби у справах дітей за місцем свого проживання для обстеження його житлово-побутових умов та складення відповідного акта.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]