Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Обговорення заяв СЕО

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту детального плану території реструктуризації промрайону «Борщагівський-1» в межах проспекту Леся Курбаса, вулиці Героїв Космосу, вулиці Жмеринської, залізниці у Святошинському районі м. Києва

  1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту детального плану території реструктуризації промрайону «Борщагівський-1» в межах проспекту Леся Курбаса, вулиці Героїв Космосу, вулиці Жмеринської, залізниці у Святошинському районі м. Києва.
  2. Рішення про затвердження документа державного планування приймає Київська міська рада.
  3. Процедура громадського обговорення здійснюється у відповідності до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»:

Відповідно до ч.5 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати до Департаменту містобудування та архітектури зауваження і пропозиції в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) на поштову адресу: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 32 (е-mail: [email protected]), в строк – 10 днів з дня оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту детального плану території реструктуризації промрайону «Борщагівський-1» в межах проспекту Леся Курбаса, вулиці Героїв Космосу, вулиці Жмеринської, залізниці у Святошинському районі м. Києва.

Пропозиції і зауваження, подані після закінчення встановленого строку, не розглядаються.

На виконання вимог Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою забезпечення вільного доступу громадськості до документів, що оприлюднюються, протягом усього строку громадського обговорення, Департаментом містобудування та архітектури оприлюднено, для ознайомлення та надання зауважень і пропозицій, заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту детального плану території реструктуризації промрайону «Борщагівський-1» в межах проспекту Леся Курбаса, вулиці Героїв Космосу, вулиці Жмеринської, залізниці у Святошинському районі м. Києва за цим гіперпосиланням, на інформаційній дошці, розміщеній на першому поверсі у приміщенні Департаменту містобудування та архітектури та у Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки за посиланням: https://eco.gov.ua/.

Отримати інформацію щодо розробки зазначеної містобудівної документації можливо за контактним номером телефону у Департаменті містобудування та архітектури: 234-92-67.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту детального плану території реструктуризації промрайону «Борщагівський-1» в межах проспекту Леся Курбаса, вулиці Героїв Космосу, вулиці Жмеринської, залізниці у Святошинському районі м. Києва від 28.06.2023.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]