Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

10 серпня у Контактному центрі міста Києва відбудеться вебінар з організаційних питань створення ОСББ

09 серпня 2016 року, 12:53

У середу, 10 серпня, з 17:00 до 20:00 в прямому ефірі Контактного центру міста Києва відбудеться вебінар з питань створення ОСББ, нововведень Закону №417-VIII та майнових прав власників багатоквартирних будинків.

Відповіді та роз’яснення надаватиме експерт з питань самоорганізації та енергоефективності в багатоквартирних будинках, радник заступника голови КМДА – Олексій Тихонов.

Поставити запитання можна, зателефонувавши за номером: 15-51, у чаті прямого ефіру на каналі YouTube, а також у коментарях на сторінці «Школи обізнаного киянина» під посиланням на пряму трансляцію, яке з’явиться в день вебінару. Онлайн-трансляція відбудеться на YouTube-каналі Контактного центру міста Києва.

Нагадаємо, що серія вебінарів про створення та ефективне управління ОСББ – спільний проект «Школи обізнаного киянина» та Контактного центру міста Києва. 

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, Контактний центр міста Києва (3-й поверх).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]