Головна  →  Новини  →  4 квітня 2016, 13:56

Віталій Кличко: «Основні напрямки концепції Kyiv Smart City – це транспорт, безпека, електронне урядування, медицина і ЖКГ»

Віталій Кличко: «Основні напрямки концепції Kyiv Smart City  – це транспорт, безпека, електронне урядування, медицина і ЖКГ»

Основні напрямки реалізації концепції Kyiv Smart City – це транспорт, безпека, електронне урядування, медицина, житлово-комунальна інфраструктура. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час засідання експертної ради з питань розробки та впровадження концепції Kyiv Smart City.

Він зауважив, що у квітні минулого року столична влада почала впроваджувати систему Kyiv Smart City. І підкреслив, що «розумне місто» – це найкраща модель розвитку міста на основі використання сучасних технологій.

«Ми почали з розробки і втілення проектів, які б зробили владу більш прозорою і відкритою, проекти, завдяки яким кияни могли б брати участь у побудові нового, розумного міста. Вже сьогодні мешканці столиці можуть побачити перші результати впровадження технологій «Smart City» – це і відкритий електронний бюджет, і онлайн закупівлі, і відкриті тендери, і безкоштовний Wi-Fi у київському метро і деяких парках в центрі міста», – зазначив Віталій Кличко.

Він наголосив, що у жовтні на Форумі Kyiv Smart City був підписаний Меморандум про співпрацю між громадськими організаціями, ІТ-спільнотою, бізнесом та владою. Тоді ж була підписана Концепція Kyiv Smart City, яка визначає основні напрямки та завдання розвитку міста.

«Основні напрямки реалізації концепції Kyiv Smart City – це транспорт, безпека, електронне урядування, медицина, житлово-комунальна інфраструктура, – зазначив Віталій Кличко. – Для реалізації Концепції ми створили Експертну раду, до якої запросили провідних експертів із кожного напрямку», – сказав Київський міський голова.

Мер столиці зауважив, що головним завданням Експертної ради є використання найкращого досвіду, аби Київ перетворився на європейське, комфортне, безпечне та прогресивне місто.

«Кожен з вас – експерт у тому чи іншому напрямку. Ви знаєте, що і як можна зробити, щоб Київ став кращим. І, я впевнений, прагнете допомогти, аби ми зробили це разом, поєднавши наші зусилля», – звернувся Віталій Кличко до присутніх фахівців.

Перейти до спискуВерсiя для друку