Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

7 жовтня відбудеться публічне обговорення «Концепції розвитку велоінфраструктури в м. Києві»

03 жовтня 2016 року, 17:29

7 жовтня о 18:30 відбудеться публічне обговорення «Концепції розвитку велоінфраструктури в м. Києві». Про це інформує Департамент містобудування та архітектури.

Під час публічного обговорення  відбудеться презентація структури Концепції та механізму залучення всіх зацікавлених сторін до її розробки. Присутні зможуть запропонувати свої рішення щодо оновленої мапи майбутніх велошляхів, трасування під’їзних маршрутів до Києва з міст-супутників тощо.

Доповідачами заходу стануть розробники концепції Андрій Шуляр та Вадим Денисенко. Результати обговорень будуть використані під час розробки остаточної «Концепції розвитку велоінфраструктури м. Києва».

Захід організовано в рамках програми «Департамент відкриває двері».

Замовником Концепції виступив Департамент містобудування та архітектури КМДА, розробником – КП «Київський центр розвитку міського середовища» за підтримки ГО «Асоціація велосипедистів Києва».

Загалом у столиці планується провести щонайменше три публічних обговорення матеріалів Концепції під час її розробки для врахування думки спільноти.Вхід на подію вільний.

Місце проведення: Департамент містобудування та архітектури, вул. Хрещатик, 32.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]