Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Продовжено термін подачі проектів до Бюджету участі, завдяки якому активні кияни можуть пропонувати свої проекти розвитку міста

21 жовтня 2016 року, 13:55

Продовжено термін подачі проектів до Бюджету участі, завдяки якому активні кияни можуть взяти участь у формуванні бюджету та реалізувати свої ідеї щодо підвищення комфорту життя у столиці.

Подати проект до Бюджету участі можна до 6 грудня на сайті «Громадський проект». Голосування за найкращі пропозиції киян розпочнеться 17 грудня і триватиме до 26 грудня 2016 року.

До розгляду приймаються проекти киян за наступними напрямами:

–       безпека та громадський порядок;

–       дорожньо-транспортна інфраструктура;

–       енергозбереження;

–       комунальне господарство;

–       культура та туризм;

–       навколишнє середовище;

–       освіта;

–       охорона здоров’я;

–       соціальний захист;

–       спорт;

–       телекомунікації.

Нагадаємо, у Києві почала працювати електронна система «Громадський проект», завдяки якій кожен киянин може подати свій проект розвитку міста, таким чином долучившись до Бюджету участі. Важливі для міста проекти, які отримають найбільшу підтримку киян, будуть реалізовані за рахунок бюджетних коштів столиці.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]