Версія для людей із вадами зору

15-16 січня на дорогах столиці – ожеледиця

15 січня 2021 року, 12:04

15-16 січня в Києві утримуватиметься ожеледиця (I рівень небезпечності, жовтий). Про це попереджає Український гідрометцентр.

Також у ці дні у столиці спостерігатиметься значне зниження температури – до 15° морозу вдень. Так само холодна погода утримається 17-18 січня.

Нагадаємо, що для ліквідації наслідків негоди у столиці задіяний 5191 працівник комунальних служб та 577 одиниць снігоприбиральної техніки. Продовжується обробка протиожеледними засобами доріг і тротуарів. Станом на ранок уже використано 3998 тонн посипального матеріалу.

Проводиться посилене прибирання підходів до наземних і підземних пішохідних переходів, сходових маршів, зупинок громадського транспорту. Входи до столичного метро також оперативно прибирають від снігу.

Із метою попередження травматизму та уникнення аварійних ситуацій, Департамент муніципальної безпеки закликає киян бути обережними, пересуваючись містом.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua