Версія для людей із вадами зору

За несвоєчасне прибирання наслідків негоди інспектори благоустрою внесли 411 приписів та склали 42 протоколи

15 січня 2021 року, 10:38

Із початку доби інспектори КП «Київблагоустрій» та районних державних адміністрацій внесли 411 приписів підприємствам, установам та організаціям за несвоєчасне очищення балансових територій від снігу. Про це повідомив в.о. директора Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Інспектори благоустрою працюють у посиленому режимі. Їхня задача — проконтролювати якість розчищення балансових ділянок від снігу. Від світанку столичні інспектори вже внесли 411 приписів та склали 42 протоколи на керівників тих підприємств, які знехтували приписом та не виконали вимоги. Вони понесуть адміністративну відповідальність. За прибиранням у місті стежать 98 столичних інспекторів», — зазначив Тимур Ткаченко.

Очільник Департаменту зауважив, що керівники підприємств, установ та організацій мають нести персональну відповідальність за стан територій, які за ними закріплені.

Відповідно до чинних Правил благоустрою м. Києва, балансоутримувачі зобов’язані належно утримувати закріплені за ними території. Зокрема прибирати сніг та ожеледь на 10-метровій ділянці навколо об’єкта.

Загалом станом на 10:00 для ліквідації наслідків негоди у столиці задіяний 5191 працівник комунальних служб та 577 одиниць снігоприбиральної техніки. До роботи залучені працівники підприємств, підпорядкованих КК «Київавтодор», КО «Київзеленбуд» та служб житлово-комунального господарства.

Станом на ранок уже використано 3998 тонн посипального матеріалу.

Нагадуємо, за пересуванням снігоприбиральної техніки можна слідкувати онлайн: https://clean.kyivcity.gov.ua/

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua