Версія для людей із вадами зору

3 липня на Русанівській набережній безкоштовно реєструватимуть і вакцинуватимуть домашніх тварин

01 липня 2021 року, 17:10

У суботу, 3 липня,  із 10:00 до 14:00 на Русанівській набережній, 7 у рамках фестивалю «ЛапаФест» фахівці муніципальної ветклініки проведуть чіпування, реєстрацію в системі «Реєстр домашніх тварин» і вакцинацію тварин від сказу. Про це повідомили в комунальному підприємстві «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

Для чіпування спеціальна підготовка чи анестезія не потрібні. Треба лише мати при собі ветеринарний паспорт і разом зі своїм улюбленцем звернутися до спеціалістів комунального підприємства.

Підприємство наголошує, що електронна мітка, яка вживлюється під шкіру тварини, надає необхідну інформацію про господарів і забезпечує можливість швидко повернути додому загублену тварину.

Процедури будуть проведені на безоплатній основі в рамках інформаційно-просвітницької кампанії, що спрямована на популяризацію відповідального ставлення до улюбленців та дотримання Правил утримання домашніх собак та котів у місті Києві.

Нагадаємо, що у Дніпровському районі також безкоштовно чіпували понад 60 домашніх тварин. Дізнаватися про аналогічні заходи можна з офіційної Facebook-сторінки КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua